Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 vagyok, ő 30, túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 vagyok, ő 30, túl nagy korkülönbség ez?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja udvarolni kezdett nekem egy 10 évvel idősebb ismerősöm, és be kell valljam, számomra is nagyon vonzó. Nagyon jól éreztük magunkat a találkozásokkor, sokkal megértőbb, türelmesebb, figyelmesebb, mint a korábbi barátaim, és végre úgy érzem, ő elfogad olyannak, amilyen vagyok. Viszont félek, hogy esetleg a korkülönbség probléma lehet.

Valakinek van ezzel tapasztalata? Mit tegyek, ha a családom nem fogadja el?


2022. dec. 24. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ami neked jó.


Erre mást nem lehet írni.

2022. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Nincs min. 50 év korkülönbség, úgyhogy szurkolok Nektek! :) 33 F
2022. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az lenne. De ez én vagyok.
2022. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Igen, mert buta kislány vagy.


Ha okos, 20 éves fiatal nő lennél, nem a Gyakori népét kérdeznéd, hanem egyedül is el tudnád dönteni, hogy éld az életed.



Tudok még valamiben segíteni?

Holnapi ruhád, holnapi ebéd, szakmai dolgok, kutyáddal valami,...?

2022. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

4, te elég paraszt vagy :D

maximum tapasztalatlan, persze hogy megkérdezi :D


kérdező, ne mások véleménye érdekeljen. magadnak akarj megfelelni ne pedig másoknak.

kikell próbálni, ha működik ne a 10 év tartson vissza egy boldog élettől :D

amit tudtok beszéljetek meg, ez az alapja mindennek :D

2022. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ. Ha nekem kéne mindent megvenni, mert még évekig egyetemre mész nappalin, akkor nagy. Ha dolgozol is mellette és felnőtté váltál már, akkor nem.
2022. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Mivel gondolom már felnött ember vagy, tégy úgy ahogy neked tetszik. 10 év amúgy se olyan hatalmas korkülönbség, plusz ha jól meglesztek a családod se fog kivetnivalót találni benne.
2022. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!