Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor a barátságot is el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor a barátságot is el kell dobnom?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátom kétértelmű jeleket küldött felém. A szeretetnyelvem az érintés és rengetegszer érintett meg és szép lassan egyre erősebb kötődés alakult ki részemről iránta. Viszont barátnője van, és azt nem igazán tudtam, hogy milyen is a kapcsolatuk, így kicsit jobban kifejezetem, hogy tetszik, viszont rá sosem nyomultam, tiszteletben tartottam, hogy kapcsolatban van. Pl. amikor a lábamra tette a kezét vigasztaláskor, akkor én is rátettem a kezem a kezére. A lényeg az hogy soha el nem mondtam neki hogy belészerettem, de így is feltűnt neki. Most már olyan szinten vagyok, hogy ha a telefonjában közös képeket mutat a barátnőjével vagy ha suli után elköszön tőlem, akkor nagyon szomorú leszek, és múltkor egy ilyen után sírtam is, amit észrevett. Utána kicsit jobban beszéltünk erről, és mondta hogy ő most jól érzi magát a kapcsolatában, bár nagyon szimpatikus, szép lánynak tart,mégsem tudja elhagyni a barátnőjét. Utána ilyen szövegeket mondott, hogy jobbat érdemlek nála és hogy olyan fiúval kellene együtt lennem, akinek én vagyok az első. Ez mind nagyon fájt, és inkább elbúcsúztam elmentem haza sírni. Sajnos sokszor vagyok a viszonzatlan szerelmem miatt szomorú, és fogadott a sráctól egy üzenet hogy ha akarom akkor pár hétig nem keres. Nem tudom, mit válaszoljak erre vagy hogy egyáltalán mi lenne nekem a legkíméletesebb megoldás. Szerintetek? Ti mit tennétek a helyemben?

2022. dec. 27. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Hagyd. Magadért és őérte is. Neked most arra van szükséged, hogy rendezd az érzéseidet. Ábrándulj ki belőle. Ez idő és akarat, de nem lehetetlen. Menni fog. Csak tartsd tőle a távolságot.

Illetve neki van kapcsolata. Szereti azt a lányt. Ezt ne akarr tönkre tenni. Ők már egy pár. Harmadiknak nincs hely. Na meg vedd figyelembe, hogy a fiú barátnőjének is rosszul esne, ha kajtatnál utána. Szóval hagyd békén.

2022. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Igen, a barátságot is felejtsd el!

Szórakozik veled, imponál neki, hogy van egy rajongója, akivel kicsit turbózhatja az önértékelését. Mondd meg neki, hogy ne keressen soha többé.

2022. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Neked kell tudnod, hogy képes vagy-e normálisan kezelni a helyzetet. Én őszintén szólva én hanyagolnám őt, legalábbis egy ideig.
2022. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz szenvedni továbbra is miatta akkor jobb ha befejezése van a "barátságnak" vele.
2022. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Mindig mondom és nem hiszitek el, hogy férfi nő között nincsen barátság! Valamelyik vonzódni fog a másikhoz.

Ez a srác amúgy korrekt, azt leszámítva, hogy közös képeket mutogat neked a barátnőjéről, holott látja az érzéseid.

Én a magam védelme érdekében lezárnám ezt a kapcsolatot vele. Akkor is, ha piszok nehéz. Teleszervezném a napomat programokkal.

2022. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!