Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes beszélnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes beszélnem vele?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam életemben szerelmes, és azóta sem tudom Őt elfelejteni, nagyon mély nyomot hagyott bennem, soha senkit nem szerettem még ennyire. Azthiszem ez kölcsönös volt. Sajnos amikor együtt voltunk pszichiátriai beteg voltam (PTSD) és egyik szex alkalmával egy szó amit mondott teljesen eszembe juttatta a traumát. Emlékbetörésem lett (ezt úgy kell elképzelni, hogy újra átéled a traumát és olyan mintha azzal az emberrel lennél, aki bántott és nem bírod irányítani, hogy mit mondasz, ugyanazt csinálod mint a trauma átélésekor, nem vagy magadnál) és teljesen kikeltem magamból, mondtam, hogy szálljon le rólam és ne bántson soha többé, nem akarom látni többet. (Alig emlekszem, annyira más allapotba kerult az agyam.) Nagyon csúnyán beszéltem vele. Másnap hiába hívtam, kerestem, bocsánatot kértem, nem akart találkozni (ő nem tudta, hogy ez a betegségem van), mondta, hogy neki ez sok volt és nem akar látni és nem érti mi ütött belém. Kértem, hogy beszéljünk, de elutasította. Majd pár hétre rá össze is jött mással. Nagyon fáj, hogy megbántottam Őt, és annyira szeretném vele letisztázni, hogy mi is történt és hogy ez nem neki szólt. -(azóta teljesen jól vagyok) félek hogy tolakodó lennék és egyáltalán nem kiváncsi már rám és csak számalmas lennék.

2022. dec. 28. 18:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez több, mint 1,5 éve történt
2022. dec. 28. 18:18
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

"ő nem tudta, hogy ez a betegségem van"

Kár, hogy nem beszélgettetek eleget, mielőtt nagyon közel kerültetek egymáshoz.

Ezt már nem lehet visszacsinálni. Meg tudom érteni, ha meghallgatni sem akar.

2022. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak 3 hónapja ismertük egymást, és én sem tudtam, hogy ez ilyet tud kiváltani belőlem. A ptsdnek sok tünete lehet, és nekem nagyon enyhén jelentkeztek, amik abszolút nem voltak addig hatással a kapcsolatunkra, így csak fokozatosan akartam elmondani
2022. dec. 28. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

"Ez több, mint 1,5 éve történt"


Engedd el, azt se tudja lehet, hogy létezel még.

2022. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De pont amiatt jutott eszembe, mert ma összefutottunk, és kedves volt, és érdeklődött, hogy mi van velem. Persze, lehet, hogy csak bájcsevej, de nem volt benne semmi harag és simán elsétálhatott volna egy “sziával”.
2022. dec. 28. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Akkor is kit érdekel? Múlthoz tartozik.
2022. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És azt is ő mondta, hogy szakítottak a lánnyal
2022. dec. 28. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Akkor másszál rá basszus, te már eldontotted, hogy mit akarsz.

Nem értem akkor minek a kérdés.

Ha elmondod neki, hogy miért történt vagy bolondnak fog tartani

(lehet azóta annak tart) vagy sajnálni fog, de ki tudja ismerkedne-e veled.

Te dolgod, én biztos, hogy nem mondanám el.

2022. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg éri.Veszteni valód sok nics.Ezek az emlékbetörések, ptsd sajnos sok- sok év után is előjöhet váratlanul.Úgy általában jó ha tudja az, akihez közelkerülsz.
2022. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg teljesen érthető, ha a továbbiakban nem akarja meginni a levét a te mentális nyomorodnak.Először tisztázni kellett volna anno,mi miért történik.
2022. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!