Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeretett valaha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretett valaha? Miért csinál valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Amikor barátnője volt, már akkor elkezdett “flörtölgetni” velem, de én elutasítottam a kapcsolata miatt. Ez ment kb fél évig. Amikor szakítottak másnap meg is keresett, mondta, hogy mennyire régóta várt rám és el sem hiszi, hogy velem lehet. Azt hittem összejövünk, mert olyanokat mondott+nyílvánosan is megcsókolt stb. De aztán mondta, hogy még nem akar kapcsolatot. Kicsit még húztuk a dolgot, aztán mondtam neki, hogy inkább ne találkozzunk, mert én többet érzek. Ezután úgy tett, mintha nem is ismert volna, és rá pár napra összejött egy lánnyal. De vele ténylegesen összejött, kézenfogva mentek, bemutatta barátainak, szülei is látták stb. Nagyon fájt már ez is, de túlléptem rajta. Összeismerkedtem egy sráccal, már akár összejöttünk volna, amikor megkeresett, hogy nagyon hiányzom neki, és rájött, hogy szeret. Kérte, hogy találkozzunk, mondtam neki, hogy nem alkalmas de aztán mégis belementem, mert nagyon szerettem. Azt mondta, hogy komolyan gondolja velem, bocsánatot kér, hogy bántott, bizonytalan volt, félt, de már tudja, hogy engem akar. Lefeküdtünk, erre rá pár napra leszervezett egy randit egy lánnyal és mégcsak nem is titkolta. Mondtam neki, hogy itt volt elég, de aztán megint megkeresett, de már nem hagytam magam. És ez után végül egy teljen “új csaj” jôtt képbe és azóta vele van. Vele miért tudott rögtön összejönni? Velem van valami baj, ennyire nem lehet engem szeretni?

2022. dec. 29. 08:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Ez, de mély...
2022. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Igen, veled van a gond. Nyilván, azt lehet hülyíteni, aki hagyja magát. Ebből ennyi a tanulság.
2022. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Ebből szerintem inkább az a tanulság, hogy attól még, hogy xy ilyen hülyén viselkedik veled, ennyire máshogy kezel, mint másokat, még nem feltétlenül benned van a hiba. Mit érdekel egy olyan gerinctelen ember véleménye, aki simán rád ment, míg barátnője volt, és aki így behülyített? Ez egy tuskó. Le kell szarni. És ügyesen tetted, nem szabad hagyni magad. (Az az értékrend ami szerint ő választ párt, nem mérvadó, nem veled van a baj.)
2022. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Olvasd el amit leírtál. Benne van a kérdésedre a válasz.
2022. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Mekkora jókat röhöghetett a srác a spanjaival amikor sztorizgatott nekik rólad hogy mekkora sötét naív p!csa vagy akit pincsikutyaként rángathat pórázon te meg körbecsaholod és pitizel neki, a lábaidat is szétteszed egy csettintésre. Egy pillanatra még csak meg sem fordult a fejében hogy komolyat akar tőled. Nem nézett szarba se, nem érdekelted, nem szeretett csak használt kedve szerint meg tesztelte hogy meddig mehet el gec!ségben egy ribizlinél(értékes tapasztalat a továbbiakra). Jól megszívtad.😁 Amúgy pont ezt is érdemelted ha egy ilyen legalja szar csávóra gerjedsz. Abból hogy a barátnője mellett már így játszadozott tudnod kellett volna hogy milyen ember. De gondolom nagyon jól nézett ki szóval ez nem volt érdekes. 😁
2022. dec. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

"És ügyesen tetted, nem szabad hagyni magad."


Már hagyat magát, megvolt neki, pipa. Ezért nem jár dicséret, már ne haragudj!

2022. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Sose volt szerelmes, csak tudta, hogy te az vagy, és első szóra ugrani fogsz.
2022. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudok szó nélkül elmenni 6 seggfej kommentje mellett:

Igazi okádék vagy, hogy más szívfájdalmán szórakozol csak mert te egy nyomorult, ronda szűz vagy.

Ettől nem lesz csajod ugyanúgy, meg még le is néznek, mert ilyen egy értéktelen sz@r vagy.

Kérdező:nincs veled gond, mind jártunk már így. Mostantól csak olyannal állj szóba, aki a csillagokat is lehozza, nem lehazudja.

De azért ilyen áljófiúkat se válassz, mert azok se különbek.

2022. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Okulsz ebből, aki nyugodtan csajozik az ilyen, kevés a szó, ki kell fejezni, hogy szeret.
2022. dec. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

#9

Seggfej, de abban igaza van, hogy a kérdezőnek illett volna látnia milyen ez az ember valójában. A viselkedése a barátnőjével szemben épp elég figyelmeztetés volt.

2022. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!