Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Örökre elrontottam, vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre elrontottam, vagy még lehet esély?

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom lett volna, már 1 éve barátok voltunk, kiderült, hogy mindketten nagyon szerelmesek vagyunk a másikba. Összejöttünk, tökéletes volt minden, de kb 1,5 hónap elteltével elkezdtem nagyon ráakaszkodni (pedig nemvagyok ilyen típus, csak azt hittem erre van szüksége, mert az előző barátnője teljesen elhanyagolta és csomószor “eltűnt). Egyszóval tapasztalatlan voltam meg akartam felelni, és emiatt elég szerencsétlenül viselkedtem ami ijesztő lehetett és nem túl vonzó. Túl hamar rázúdítottam magam stb.

Nem működött, vége is lett, azóta inkább csak nagyon ritkán beszélünk, de azt érzem, hogy továbbra is bejövök neki, mert flörtölt velem. 1 év telt el, azóta sincs egyikünknek sem senkije, én rengeteget változtam, rájöttem milyen hülyén viselkedtem. Szerintetek én már mindig ilyen ijesztően “tapadósan” maradok meg a szemében vagy ha újra önmagamat adom, és érzi, hogy változtam, nem tapadnék rá, sokkal érettebben látom a dolgot stb, akkor van rá esély, hogy még érezhet irántam vonzalmat?



2022. dec. 30. 23:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Akár ha nem is mostanában, de mondjuk évek múlva még egymásra találhatunk?
2022. dec. 30. 23:04
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudjuk flörtölj vele és elvalik.
2022. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha tippelnem kellene, más probléma miatt mentetek szèt, nem biztos hogy érdemes erőltetni , mert nem volt ezek szerint olyan tulajdonságod , ami felülírja a "hibáid"
2022. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Adni kell magadnak esélyt,flörtölj vele nyugodtan,aztán majd alakul csak tálálkozzatok többet.
2022. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ha még mindig abba reménykedsz, hogy évek múlva hátha egyszer majd valamikor valami lesz, akkor az a baj, hogy még mindig tapadós vagy...
2022. dec. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

5. vagyok

Mármint mindezt 3 hónap együtt járás miatt...

2022. dec. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy flörtöl.
2022. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, mert külsőre nyilván vonzó vagyok neki továbbra is, csak ez lehet, hogy pont ennyit jelent, és közben sosem akarna már tőlem semmit.
2022. dec. 31. 10:14
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Jó neked..én otthagytam és megbàntam.. természetesen már boldog valaki màssal. Kb örökre elcsesztem :D
2023. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mizus?
2023. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!