Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha esetleg többet szeretne a lány?

Figyelt kérdés
20/F vagyok és ő is ennyi idős. Nem vagyok profi szakértője flörtölésnek és nem a női jeleknek sem ezért kérdezném meg tőletek, vajon szeretne e valamit a lány. Kicsit hosszú lesz. 1,5 éve ismerem, együtt dolgoztunk és most ugyanarra az egyetemre járunk, csak másik szakra ezért viszonylag ritkán találkozok vele. Én eddig abszolút barátként tekintettem rá, de nem vagyunk legjobb barátok vagy ilyesmi, hiszen csak néha néha találkozunk, akkor is véletlen, messengeren viszonylag tartalmasan irogatunk, de ez sem konzisztens, szóval inkább ritkán sokat. Nem most volt, hanem már fél éve kb, hogy csinált egy kis apróságot, ami viszont kissé fura volt számomra: Kért rágót, adtam neki, majd amikor vissza akarta adni akkor így viccesen elhúzta a kezét meg vigyorgott. Igen kicsit hülyén hangzik leírva, de alapból nem jellemző rá ez a viselkedés, ezért lepett meg. Nem foglalkoztam vele, viszont azóta kíváncsi lettem, hogy lesz e még hasonló. (azt érdemes tudni, hogy inkább ilyen "vagány" stílusú csaj, és én sem bántam vele sosem "hercegnőként", tehát adtam önmagam, lazán, mindenféle hülye poénnak, és volt, hogy be is szóltam neki persze nem bántóan. ) Nos ezek után sem mondanám, hogy olyan jó barátok lennénk, hiszen nem járunk sehova együtt. De még 1 éve volt az egyetemen bál, és megkérdezte megyek e, én pedig haverjaimmal mentem is az afterre, tehát a buli részére, mondtam is neki, ő pedig hosszasan gondolkozott, hogy tud e még jegyet szerezni, végül pedig nem jött el. Tehát elkezdett egy beszélgetést ezzel és végül semmi értelme nem volt, mert irtam neki, hogy van még jegy nyugodtan jöhet, de elkezdte sajnáltatni magát, hogy inkább marad otthon. Ott akkor nem gondoltam erről semmit, utólag viszont lett egy olyan felismerésem, hogy mivan, ha szeretett volna velem nem a buli, hanem a bál részére elmenni? (Jól tudok táncolni és ezt ő is tudja.) Majd ezután nemrégen volt a születésnapja és felköszöntettem 1 minimálisan kreatívabb üzenettel mint amit mindenki szokott írni és ennek nagyon örült meg irreális mértékben hálás volt érte. (ekkor már nem dumáltunk egy ideje). Majd most újévkor is felköszöntött, úgy , hogy rajta kívül senki más nem írt nekem BUÉK-et. Hiszen 20 évesek vagyunk, legjobb barátaim egy részével találkoztam is, másik részük meg hát minek írja, hisz nem egy nagy szám online irogatni. Szóval kicsit érdekesnek találtam, hogy hetekig nem dumálunk, nem is láttam már egy ideje, de mégis ő az egyetlen aki épp hazaért egy házibuliból és felköszönt. (Mellesleg mindig nevet ha poénkodok) És nekem csak azért fura mert amikor először találkoztunk, meg még nem ismertük egymást akkor még nem volt ilyen bőbeszédű , meg közömbös volt, sőt mintha inkább távolságtartó lett volna. Aztán gólyatábor és egyéb bulik után jobban megismertük egymást, illetve engem is elég jól megismert, egykét negatív, de inkább pozitív tulajdonságaimat, és azóta én teljesen úgy voltam vele, hogy barátok vagyunk és kész, de mégcsak nem is akartam vele több időt tölteni és még arra se gondoltam, hogy valami nagyon jó barátok legyünk, de ez alatt az egy év alatt minden egyes találkozásnál mefigyeltem, hogy marhajól eltudunk beszélgetni, és kifejezetten örül a találkozásnak ( szerintem ). Aztán ezeket a dolgokat próbáltam összetenni és egyátalán nem valószínű, de szerintem minimális esély van rá, hogy bejöhetek neki, viszont az tény, hogy a lányok nem fogják a szemedbe mondani, és sokszor hallok, olyat, hogy x meg y éve tetszik neki valaki, és én nem tudom észrevenni feltétlen a jeleket, ha nem teljesen egyértelműek, szóval könnyen járhatok így.

2023. jan. 2. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy regény lett. Egyszerűen rengeteget tudok írni, meg beszélni isxD. Akit nem érdekel nem muszáj elolvasni , annak a véleményére vagyok kívácsni aki rászán 5-10 percet.
2023. jan. 2. 19:19
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Elolvastam és a véleményem az, hogy hívd el valahova pl. kávézni vagy moziba, mondván hogy "olyan régen láttátok már egymást". Ha igent mond és örül annak, hogy időt tölthet veled, hívd el egy hét múlva megint valahova és ott kérdezd meg, lenne-e kedve járni! És sok sikert:)

2023. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó ötlet, csak kicsit fura, mert szoktunk együtt lógni, pedig abban biztos vagyok, hogy kedvel legalább barátként, csak nem tudom ,hogy többet is eltudna e képzelni, mert akkor én is benne lennék, de így nem akarom ezzel elrontani a barátságot. A biztos pont az az, hogy nála tudok önmagam lenni, ezért megtudom nevettetni. De amúgy igen, amit írtál az a legjobb dolog amit tehetek és tényleg jó lenne elmenni vele, mert onnan már elég egyszerű lenne leszűrni.
2023. jan. 2. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!