Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális ha rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha rossz a kedvem emiatt? Miért nem ír?

Figyelt kérdés
Fiú lány barátságban viszonzatlan szerelem ütötte fel a fejét, részemről (én vagyok a lány), a srác csak élvezetből feküdt le velem, bár azt mondta, érez irántam valamit. Szomorú voltam és nagyon kiborultam akkor ő azt mondta hogy ne beszéljünk egy ideig (kb 3 hét). Azt mondta hogy szilveszterkor fog nekem írni újra, most jan. 3. van, nem írt semmit még mindig, pedig láttam hogy többször fent volt chaten. Egyébként beszívezte az új profilképemet is.

2023. jan. 3. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy rossz a kedved, mert írtad, hogy élvezetből feküdt le veled, utána meg az utóbbi napokban nem is keresett téged. Szerintem csak szórakozik veled. A legjobb lenne, ha elfelejtenéd.
2023. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Ő nem szeret téged, írtad is, hogy csak élvezetből feküdt le veled és aztán közölte, hogy ne beszéljetek egy ideig.


Foglalkozz magaddal inkább, ha megígérte, hogy ír és mégsem írt, akkor ne is várj rá. Nem ér ennyi idegeskedést ez a pasi.

2023. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miután kiborultam azután közölte hogy jót tenne egy szünet, de előtte többször lefekúdt velem. :( Ezért furcsállom, hogy most felém sem néz, pedig megígérte a szilvesztert..
2023. jan. 3. 16:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő az a srác, akinek barátnője?
2023. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője
2023. jan. 3. 16:09
 6/12 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Érdekes, hogy mindegyik esetben ott szerepel, hogy a srác kéri, hogy nem beszéljetek pár hétig. Nem tudom, hogy te írogatod-e ki ezeket a kérdéseket (nem csak ez a 2 linkelt kérdés lett kiírva), de a pasi nem akar tőled semmit azért nem keres.

2023. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezek nem az én kérdéseim...
2023. jan. 3. 16:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érzelmileg ezért sokkal rombolóbb egy fwb mint, hogy azt se tudod mi volt a neve akivel buli után hazamentél. Egyik se példás de legalább a másik lehetősnél csak szúrás van.
2023. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret téged, csak kihasználta a testedet és a naivitásodat.
2023. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Barátság extrákkal
2023. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!