Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Feltételeznétek, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltételeznétek, hogy ez a férfi komolyat akart? Én rontottam el vagy ő gyáva?

Figyelt kérdés

Egy buliban rámnyomult mikor még barátnője volt. (Utána nem sokkal szakítottak is, mert már teljesenki volt hűlve.) Elég sokat ittunk, invitált, hogy szexeljünk, de aztán beugrott hogy barátnője van és tök normálisan mondtam neki, hogy ezt most ne, és hogy a barátnője gondolom nem örülne. Utána hozzám se szólt, másnap ott voltak előttem a barátnőjével kézenfogva. Amikor szakítottak szinte rögtön kavart egy másik lánnyal, pedig ott voltam én is. Teltek a hetek, továbbra sem keresett. Többször volt, hogy együtt voltunk házibuliban vagy bulizni, de a szemem láttára smárolt a másik csajjal, ismerkedtek stb…Majd később egy harmadik csajjal kezdett ismerkedni. Éreztem, hogy tetszem neki, és próbáltam felé jelezni, részegen néha dicsérte a kinézetem, de józanul abszolút semmi.

Ennek az egésznek az lett a vége, hogy most kiderült, hogy elvileg azért nem próbálkozott nálam, merthogy én akkor egyszer elutasítottam és azt hitte semmi esélye. És most teljesen oda van értem, mióta egyértelműen a tudtára jutott, hogy nekem is bejön ő, hogy ő mióta erre várt



2023. jan. 9. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elrontottad? Mit? Ez a pasi mindennek nekimegy, amin lyuk van és mozog... ezt sajnálod?
2023. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Ez most komoly?

Egy strigula akarsz lenni vagy tényleg azt hiszed, hogy ebből a kapcsolatból bármit is profitálhatsz? Csak akkor látom ennek értelmét ha szexuálisan be vagy indulva a férfire és ki akarod magad vele próbálni, vagyis egyéjszakás kaland és nem gondolod túl az egészet.

2023. jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta, ha tudta volna, hogy nálam van esélye, akkor biztos nem a másik csajra hajtott volna, meg az be sem jön neki. Csakhogy én őt visszautasítottam. És most kapcsolatot akar
2023. jan. 9. 08:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, persze. Kapcsolatot. Csak ebben a rövid sztoriban volt vagy 4 nő és akkor ezek még csak azok, akikről te tudsz, mennyi lehet még, amiről nem! Fogalmad nincs hogy mit jelent az, hogy komoly kapcsolat, ha azt hiszed, ez a tag alkalmas rá.
2023. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem akart komolyat, hisz barátnője volt. Hülyít, te is egy lyuk leszel.
2023. jan. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok

Te megnyilatkoztál, hogy az értékrendedbe nem fér bele, hogy nyilvánosan csalja az aktuális partnerét. Ha lenne benne minimális gerinc és tényleg vonzódna hozzád, akkor azt mondja, hogy tisztába teszi a dolgait a partnerével, szakítanak és pár nap múlva jelentkezik. Az hogy utánad ment a következő nőre az azt jelenti számomra, hogy egy voltál a sok közül, vágyott éppen valamire(szexre) és addig próbálkozott amíg azt valakitől nem kapta meg.

Nem akar kapcsolatot....ilyen férfi biztosan nem.

Egy férfinél soha ne arra figyelj amit mond, hanem arra, hogy mit valósít meg belőle. Nagyon sok nő bedől a szép szavaknak, mert hinni akar bennük miközben a valóság egészen más képet mutat!!!!

2023. jan. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem merülne bennem, hogy ez a férfi komoly kapcsolatot keres. Olyan, mintha a hűtőben turkálna, és mindenbe beleharapna, amit épp megkíván. Igénytelen. Nem is vonzódnék hozzá, olyan, mintha valami mindenhol járt koszos zokni lenne.
2023. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős. Fel leszel próbálva aztán mehetsz a többi közé.

Legyen benned tartás és küldd el a fenébe.

2023. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy akarsz járni mint a többi? Ha ez az igényed, egy ilyen pasi mellett akarsz lábtörlő lenni hajts rá te, mire vársz?
2023. jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne kajáld be a kamut. Meg akar fektetni. Lehet, hogy nem volt szándékos, lehet hogy mégis, de sikerült féltékennyé tennie, ami miatt futnál utána. Már elkezdesz gondolkodni rajta. Közelebb vagy ahhoz, hogy beadd a derekad.


Ne dőj be mindennek.

2023. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!