Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tisztel/szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tisztel/szeret a párom?

Figyelt kérdés

Alapból nagyon udvarias, meg nagy betűvel írja mindig, hogy “Te/Neked/Veled”, figyelmesen néz amikor beszélek, tiszteli a nőket, vigyáz rám stb.

Csak emelett folyamatosan jobbnál jobb nők bikinis képeit likeolja (nem csak elérhetetleneket, hanem pl.: egy influencer csajnak a szexi képeit, aki a haverjával kavart). Az exét néha rendesen megnézni, meg múltkor is egy buliban alig foglalkozott velem, meg rendesen megbámult egy csajt, akivel előttem majdnem összejött, és azzal meg együtt táncolt. (Nem csak kettesben, de utána viszont kettesben mentek piát kérni a pulthoz, meg megpörgette.)



2023. jan. 9. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2023. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.
2023. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"nagy betűvel írja mindig, hogy “Te/Neked/Veled”"


Ez aztán kvára fontos :D Ha tesz rád a buliban és másik nővel "pörög" és kavar, akkor nem értékel túlságosan.

2023. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez nem rendszeres
2023. jan. 9. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha nem rendszeresen csal meg, az olyan, mintha meg se csalna? Érdekes felfogás.
2023. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakból nekem az jön le, hogy nem.
2023. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Számomra ez egyértelmű.

Beszélhet veled bármilyen kedvesen, ha sz@rik arra, hogy neked ez rosszul esik, és fel sem merül benne, hogy abbahagyja, akkor nem tisztel.

Beszélj vele erről (ha még nem tetted),

2023. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csajozik.
2023. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2023. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt tényleg más embereknek kell eldönteni helyetted?Nem tudom miért lett ez ekkora divat,hogy döntésképtelenek emberek a párkapcsolatukat illetően. Őszinte legyek szerintem csak egy vagy neki a sok közül.
2023. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!