Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szívével szeret, de az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívével szeret, de az eszével nem akar velem lenni. Ti miért döntenétek így, ha szerettek valakit?

Figyelt kérdés

Nagyon erős szexuális vonzalom is van köztünk, és bevallotta, hogy szerelmes belém. De amikor összejöttünk volna megfutamodott, azt mondta nem akar tőlem semmit, nem akar velem lenni, és arra kért, hogy ne keressem, hogy el tudjon engedni. Mindezt sírva mondta, és végül utóljára megcsókoltuk egymást.


Azóta is ha van egy-egy “gyengébb” pillanata látom, hogy néz. Ha együtt vagyunk buliban, és kicsit iszik, keresi a társaságom, hosszan a szemembe néz, vigyáz rám, mondja, hgoy fontos vagyok neki. Multkor rosszul lettem, elajultam, tudta, hogy van egy betegsegem es arra tértem magamhoz, hogy sírva néz. Utána annyit mondott, hogy vigyázzak magamra, mert én egy nagyon jó ember vagyok.



2023. jan. 9. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Független?
2023. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen.
2023. jan. 9. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Hihetetlen szívbe markoló..még, hogy a gyakorin nincsenek drámák.

Hol a zsepi...?

2023. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"A szívével szeret, de az eszével nem akar velem lenni. Ti miért döntenétek így, ha szerettek valakit?"


Mer' valójában nem szerelmes, vagy fél lépni a sok csalódás után.

2023. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van néhány mentális problémám, elég “nehéz” eset vagyok…lehet hogy emiatt?
2023. jan. 9. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez az oka szinte tuti.

De még mindig azt mondom, hogy nem szerelmes igazán.

2023. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Csak akkor lennék képes így dönteni,ha nem ő lenne a mindenem...
2023. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Én képes vagyok az eszemet használni ilyen helyzetben.. Egy racionálisabb ember egy idő után megtanulja, hogy önmagában a szerelem nem elég ahhoz, hogy működjön egy kapcsolat.
2023. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem, hogy a mentális okok. Én pánikbeteg voltam, amikor ismerkedtem a párommal, aki természetesen az elejetol tudott is róla. Szeretett ezért nem érdekelte a betegség. A segítségével sikerült lekuzdenem (persze egyedül is tettem érte, de sokat számított, hogy végig batoritott). Ez a srác nem szeret téged. Nekem egyszer egy korábbi exem pont ezt mondta: az eszével szeret, de a szívével nem. Na, ő meg engem nem szeretett. Nem kellettem eléggé.
2023. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

te nő vagy, v. ffi?

ha független, és mégsem jött össze veled, akkor kamu, h. szeret.

ha szeret, miért kéne elfelejtenie?

én is így jártam, de esetünkben a másik családos volt, mi nagy különbség.

2023. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!