Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tettél már tettetek féltékenny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettél már tettetek féltékennyé valakit? Volt eredménye?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy azon kaptam magam, higy egyfajta "terveket" eszelek ki ehhez kapcsolódóan, és kicsit furcsa volt. Nem hiszem, hogy lenne értelme, de szerintem egy ilyen indirekt módón/ösztönösen mégis csinálnám... akinek volt ilyen, az hogy kezelte ezt? Előre is köszi a válaszokat!!


20/L



2023. jan. 10. 01:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kicsit gyorsan írtam...bocsi :'))
2023. jan. 10. 01:29
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz valakit, akkor miért akarod kínozni? (Ezért jogosan ott is hagyhat.)


Ha meg nem szereted, akkor miért nem hagyod békén? (Ezért jogosan neked kéne otthagynod.)


Jól látod, ennek semmi értelme.

2023. jan. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem, ilyen dedós, és buta játékokba nem mennék bele.

Egyébként velem próbálták már eljátszani. Ott is hagytam. Persze, utána jött a magyarázkodás, hogy csak "féltékennyé akart tenni". Namármost, erre én azt mondom, hogy ha valaki szeret, akkor ne féltékennyé akarjon tenni, hanem szeressük egymást. Az, hogy gyakorlatilag átver, és elhiteti, hogy neki más jobban kell... mindenképp kizáró ok nálam. Ha tényleg más kell neki, akkor menjen. Nekem nem olyan társ (?) kell, aki csak úgy tartalék lehetőségként van velem, mert mással nem jött össze. Ha meg nem gondolta komolyan, akkor pedig átvert, méghozzá érzelmi alapon, ami megint csak kizáró ok nálam. Ráadásul maga ez a viselkedés is olyan gyerekes, aminél komolyan elgondolkoznék, hogy tényleg ennyire éretlen nőt akarok magam mellé? Pedig amúgy szeretem, ha valaki fiatalos, kicsit talán gyerekes, de azt nem, amikor éretlen egy kapcsolathoz.

2023. jan. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat nem játék. Gimiben talán úgy tűnik, meg a huszas éveid elején, aztán 30-hoz közel rájössz, hogy egyszer elszúrtad és nem, nem lesz végül minden szép és jó, mint a filmekben, mesékben. Van, amikor csak egy esélyed van. Tényleg érdemes játszmázással tönkre rakni?
2023. jan. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
óvoda
2023. jan. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég kétélű fegyver.

N

2023. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nincs értelme.
2023. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tettem. Rovidtavu eredmenye lett, de aztan megszunt a bizalom es szetmentunk. Ugyanez forditva is megtortent. Megtanultam, hogy nem manipulalunk senkit, szabad akaratabol legyen mellettem vagy sehogy.
2023. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Baratnomet folyamatosan feltekennye teszem azzal, hogy jeleket adok neki, hogy barmikor lecserelhetnem valaki masra, van mas valasztasom.


Teper szegenykem, mint allat, imadom ezt az erzest, mikor kuzd valaki ertem.

21/F

2023. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es, te egy narcisztikus pszichopata vagy a baratnod meg epp most tanulja altalad, hogy befogott orral, ellenszelben is elkerulje az ilyet.
2023. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!