Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt, hogy a barátotok kedvéér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy a barátotok kedvéért változtattatok a hajatokon? Ha igen, akkor mit változtattatok rajta?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Oly' módon igen, hogy régebb sok hajszínnel próbálkoztam és néha tényleg nem állt jól egy pár szín. És a párom mindig mondta, hogy a természetes színem a legszebb és legaranyosabb.


Úgyhogy lényegében sikerült az önelfogadás útjára terelnie. Már beszéltük azt is, hogy mivel ő természetesség párti, ezért nem fogja zavarni ha őszülni kezdek, sőt, majd akkor úgy fog a legszebbnek látni.


De ha arról lenne szó, hogy mondjuk elvárná, hogy szőke legyek és non-stop leszivassam a hajam, akkor az a pasi instant kuka.


Maga a hajviselethez én nem fűzök hozzá semmit, nekem vannak ilyen hullámaim, hogy néha hosszú, néha rövid hajat akarok és ez a változatosság a páromnak is kedvére van, ezért sose szól be.

Ha elvárná, hogy csak egy hosszban legyen a hajam akkor szintén kukáznám az illetőt.

2023. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Nem szokta a hajamat kommentalni, azon kivul, hogy tetszik neki es szereti, hogy ilyen hosszu. Ettol fuggetlenul neha elmegyek levagatni, nem rovidre, mert en is a hosszut szeretem magamon, de van, hogy tobbet vagnak, mint gondoltam, es olyankor is tetszik neki.

Regebben nagyon sokat festettem a hajamat, mindenfele szinure, de o mar ennek a vegen ismert meg, amikor az utolso hajszinem volt, de meguntam a festegetest, ugyhogy lenovesztettem. Szerencsere kb szintaszito a hajam🤣 Szoval hamarabb kikopott, mint lenojon, de igy is kicsit gaz volt egy darabig, azt se banta es az eredeti hajszinem is tetszett neki.

Nekem ugy jott le, hogy neki kb tok mindegy, milyen, amig hosszu, de en sem szeretnek rovidet, egyeb esetben lehet lenne ebbol gond.

2023. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Kopaszra borotváltattam. Nem kért meg rá konkrétan, de említette, hogy bejön neki, aztán gondoltam egyet, és megleptem vele. Nagyon jó döntés volt :)
2023. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vágattam fufrut, mert neki tetszik. Szerintem is cuki, úgyhogy nem éreztem nagy áldozatnak.

A másik véglet volt, hogy nagyon szerettem volna bobot, de mindig lebeszelt róla, mert neki a hosszú haj tetszik. Én pedig nem voltam annyira biztos abban, hogy tényleg szeretném, úgyhogy évekig hagytam magam lebeszelni. Végül vagattam, tetszett nekem is, neki is, de végül visszanovesztettem, mert valóban a hosszú áll jobban.

2023. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Mondta hogy a festék árt, nem kellene vadulnom meg levágnom meg hogy ő szereti a barna hajam, hát befestettem feketére, alul felnyirattam és felét levágattam. Hozzászokott a köcsi, nem mondta meg többet mit csináljak, mára már csak ex. ^^
2023. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!