Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A történet úgy kezdődött hogy lett egy 36 éves barátnőm én 22 vagyok. Édesapám 46 éves és mióta bemutattam neki furcsán viszelkednek egymással, találkoznak is úgy hogy én nem vagyok ott. Mikor összegyűlik a család van mikor előttem ölelkeznek és van hogy együtt gúnyolódnak rajtam. Amikor próbáltam barátnőmmel erről beszélni ignorált, szerintetek legyek féltékeny?

2023. jan. 13. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Valóban nem normális. Valószinû, hogy a nô nem vesz komolyan tèged. Elèg sok is a korkûlöbsèg az igaz. Jobb, ha nem veszed a szivedre ezt a kapcsolatot.
2023. jan. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bejön a barátnőmnek a faterod, közeleg a családban maradás.
2023. jan. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Apukád és a nő hamarosan összeszűrik a levet (ha már nem teszik egy ideje).
2023. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mamura válasza:
36 éves nő vagyok és 100szor előbb vonzódok egy 46 éves férfihoz mint egy 22 éves sráchoz! Persze ízlések és pofonok de ha úgy is találkoznak, hogy Te nem vagy ott akkor nagyon gyorsan felejtsd el ezt a nőt. Kizárt hogy nincs vagy nem lesz köztük hamarosan valami...
2023. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg ez nem feltétlen jelent semmit. Korban közel állnak egymáshoz, jól kijönnek.

Ha téged választott, veled akar lenni. De ha zavar, akkor viccesen megemlítheted neki ezt, viszont én nem paráznék ettől a helyedben.

2023. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!