Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kézfej megsimítása vonzalomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kézfej megsimítása vonzalomra utal?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogyha egy férfi megsimította a kézfejem/enyhén megfogta, az véletlen/baráti/szexuális vonzalom/szeretet/szerelem/gondoskodás közül jelenti-e valamelyiket?


Mentünk egymással szembe, előttem megölelte pár haverját, utánuk jöttem én, szerintem reflexből folytatta volna az ölelést, de amikor észrevett csak enyhén nyúltunk egymás felé, mintha csak intenénk egymásnak, de összeért a kezünk és végigsimította a könyökömtől kezdve kézfejemig a karom, és egy kis ideig fogta is, miközben a szemembe nézett.



2023. jan. 13. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

"Arra lennék kíváncsi, hogyha egy férfi megsimította a kézfejem/enyhén megfogta, az véletlen/baráti/szexuális vonzalom/szeretet/szerelem/gondoskodás közül jelenti-e valamelyiket?"


Az elsőt biztosan nem, másodikat esetleg, harmadikat, negyediket véletlenül se, az utolsót talán.

2023. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, elirtam, harmadikat inkább, de a szeretet, szerelem messze van nagyon, az utolsó lehet opció, de inkább a a harmadik a nyerő.
2023. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Vonzalmat jelent, és a többi lehetőségét, de ahhoz már két fél kel.
2023. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Egyszerű baráti gesztus. Nyugodtan meg is ölelhetett volna, az sem feltétlenül a vonzalom jele.
2023. jan. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
39%
Nálam pl semmit nem jelentene, érintésmániás vagyok.
2023. jan. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk barátok, de még csak beszélőviszonyban sem. Régebben voltunk jóban
2023. jan. 14. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!