Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Extra féltékenység vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra féltékenység vagy önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, párom 24 éves.

Nem szeretek párommal egy társaságba menni mert folyton azt nézem ki tetszene meg neki. Kivel szemezget, kit néz.

Volt eddig 3 párkapcsolatom egyikbe se csináltam ezt, amióta vele vagyok teljesen erejét vesztett a régen hatalmas önbizalmam. Nem tudom hogy bennem van a hiba, én vagyok ennyire féltékeny nekem kellene ezen dolgoznom? De egyben azt is érzem hogy ő mint nő nem csodál engem, teljesen más mint az eddigi kapcsolataim és ezt sérelmezem, de ha ezt megbeszélem vele folyton oda lyukadunk ki hogy én ezt tul gondolom neki nincs semmi hibája. Más is járt már igy? Kérlek világosítsatok fel magamon kellene változtatnom?



2023. jan. 14. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Egyik fèrfi mellett állandóan készemlétben frászban van a párja, de másik férfi mellett meg valahogy nem.

Szerintem attol függ milyen emberrel jarsz megbizhatóval avagy nem azzal.

2023. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha masnal nem erezted ezt, siman lehet, hogy o csinal valamit nagyon szarul. Plane, ha automatikusan harit es azt mondja, vele semmi baj nincs :D Azert jo esetben, meg ha te vagy extra feltekeny, akkor is lehet errol beszelgetni, legalabb meghallgatni a masikat, hogyan lenne neki jobb, aztan maximum utana lerazni, ha irrealis dolgokat ker.


Hogyan viselkedik pontosan, miben mas, mint az elozoek?

2023. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van, csatlakozom az előzőekhez. Én ennyi idősen pont ilyen voltam, és a legfőbb oka ennek az exem volt.


Több kapcsolatom is volt azóta, és igen, voltak olyan srácok, akik mellett nem kellett ezt érezném folyton.


Illetve, ahogy idősebb leszel, valószínűleg lazulsz is majd.

2023. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

én szeretem ha engem az aktuális párom csodál, hálás érte hogy vele vagyok hiszen én is ezt teszem.

A jelenlegi párom meg inkább csak elvárja hogy csodáljam őt és vissza meg nem igazán kapom . Ebben más mint a többiek. És ha ezt elmagyarázom neki hogy nekem erre szükségem van fogalma sincs mit jelent csodálni valakit , azt se tudja miről beszélek. Ezt meg sajnos elmagyarázni valakinek nem lehet :/

2023. jan. 14. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok.


Egyértelmű, hogy nem illetek össze.

2023. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emnernek magyarázni kell, hogy mit jelent csodálni valakit? Ez azért elég abszurd számomra. Egyértelműen miatta épült lejjebb az önbizalmad. Nem te vagy a túl féltékeny, ő az önző és érzelmileg éretlen.
2023. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!