Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez kezdeményezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez kezdeményezés volt nála? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy ilyen nagyobb társasházban lakom. Anyukám velem él már 8 hónapja, mert apu halála után kiadta a házat, mert nem bírt ottmaradni. Igazából most szerencsés, hogy két fizetésből álljuk a lakást, meg ugye az én fizetésem egyetem mellett nem olyan jó mint egy 8 órás munkából jövő.

Mindegy is, a lényeg az, hogy az udvaron van egy dohányzó rész, mióta anyu itt lakik oda járok le, mert mindig belém köt ha dohányozni lát. Lent szoktam találkozni egy szomszéd sráccal, ő már haverokkal lakik, de ő is egyetemista. Az az igazság, hogy sokat szoktunk dohányzás közben beszélgetni, néha úgy érzem flörtöl is velem. Nekem viszont nagyon nagyon bejön, nem volt még ilyen hatással rám senki. Mindig várom hogy láthassam, beszélhessünk.

Panaszkodtam neki, hogy vettem egy új csapot, csak mi nem tudjuk feltenni, és azt mondta, segít beszerelni ma délután. Én persze megköszöntem és elfogadtam. De anyu viszont csak este 7-re ér ma haza. És kicsit izgulok, hogy feljön a lakásomra. Azért is, mert az intim dolog, meg mert nem tudom, hogy volt-e ezzel célja. Mit gondoltok?



2023. jan. 17. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Annál jobb, ha anyud nem lesz még otthon.

Mi lenne a célja? Beszélgetni, ismerkedni gondolom.

2023. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Készíts ki flakonokba vizet, mert lehet pár napig nem lesz víz nálatok+óvszert:DDD
2023. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire naiv vagy, akkor várhatóan ki is rabol vagy többet tesz-ellened, de lehet ezt is akarod.


Múltkor volt a hírekben, hogy egy számla nélküli kedves "szakember" fordítva kötötte vissza a gáz és fűtés csöveket:DDD

Több milliós a kár...

2023. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
anyukád, majd a háttérben mondja, ha valamit rosszul csinálsz. ha nem rest megmutatja.
2023. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
nagyon off topic, de társasházban el lehet zárni a vizet lakásonként? :D
2023. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha nincs hozzá fogója nem fogja tudni megcsinálni
2023. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Kedveskedik, puhít.
2023. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Tini kategória...
2023. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Sokat érhet az egyetemi ficsur a csap szereléshez.. főként t ha nem jártas benne könnyen elcseszheti és folyni fog ne adj isten a meleg víz része sem fog működni.
2023. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
úgy nagyjából az ilyenek semmihez nem értenek, többek közt a munkához sem. A fsz verés, zsebhoki az megy.
2023. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!