Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet lenne osztálytalálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne osztálytalálkozón bevallani neki hogy szeretem? Mindenki előtt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy jó ideje bele vagyok zúgva egy volt gimis osztálytársnőmbe. Úgy értem nekem szerintem ő a "nagy Ő". Mindenki máson túl tudtam lépni, rajta nem. Nagyon nem. Ironikus mód pont a legutóbbi (egyben első, 5 éves) találkozó óta nincs más rajta kívül. Úgy értem nézelődtem azért erre-arra, de senki nem tudott megfogni, sőt akár komolyabban érdekelni.

Azt ne kérdezzétek hogy akkor miért nem próbálkoztam nála mikor még gimibe jártunk. Nem tudok erre választ adni. Idióta vagyok, meg vak is, az az igazság. Sajnos az időt nem tudom visszatekerni.

Mindegy, a lényeg, hogy amúgy ő szerintem tudja hogy szeretem, de nem tudom elérni őt semmi módon. Lehet nem vesz komolyan, vagy van valakije, passz (Facen nem látom hogy lenne kapcsolata de persze lehet attól). Tekintve hogy nincs mit vesztenem, plusz amúgy se tudnék mit mondani hisz nyilvánvaló hogy (pláne így) nem lesz senkim következő talin se, arra gondoltam lesz annyi tököm hogy az összes osztálytárs előtt megválaszolom a kérdést hogy van-e már valakim:

"Nincs, mert őt szeretem, csak nem tudom meghódítani". Vagy valami ilyesmit.

Ez gáz lenne amúgy? A megszégyenüléstől nem félek már, nem is érdekel. De legalább tudja hogy komolyan gondolom, aztán ha akar majd kezd vele valamit. Az első találkozón jól kijöttünk, túlságosan is. :/



2023. jan. 19. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ennel rosszabb ötlet nincs is.
2023. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem! Nagyon nem jó ötlet!... :D


Mindenki előtt.. az neki is kellemetlen lenne, nem csak neked!

2023. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Hát szerintem ez elég rossz ötlet, ilyen maximum a romantikus filmekben sül el hú de jól 😅 Inkább beszélgess vele négyszemközt és ha szingli, akkor hívd el randizni.
2023. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel nem érsz el semmit, de azzal amit a 3as javasolt talán.
2023. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha be akarod égetni, akkor igen!
2023. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Már megint te?? Tavaly is írtál ki kérdést, nem is egyet. A csaj nem vevő rád fogd fel!
2023. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

20onévesen eddig jutottál? Az, hogy beszélgess vele, elhívd randizni eszedbe se jutott?


Mindenki előtt? mi köze van mindenkinek a te szerelmi életedhez?.. Semmi, ha még nem jöttél volna rá.

2023. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Inkább ne! Mindenkinek nagyon kellemetlen lenne.
2023. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Hanyatt-homlok menekülnék valakitől, akivel még csak egy randin sem voltunk, de ő már mindenkinek azt terjeszti, hogy mennyire szerelmes belém. :D


Felnőttek vagytok, már nem tinik, ne viselkedj úgy, mintha még az lennél. Hívd el randizni, ha egyedülálló és pont. Ne is utalj rá, hogy te öt éve ábrándozol róla, ha jót akarsz.

2023. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. Ha mindenáron elakarod mondani, akkor inkább az osztálytalálkozó után néhány nappal mondjad, emígy az is kiderülhet, hogy van-e kapcsolata. Ha mindenki előtt mondod el, tuti zavarba hozod őt és emiatt biztos elutasító lesz.
2023. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!