Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel elijeszteném a férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel elijeszteném a férfit?

Figyelt kérdés

Nektek imponálna, ha egy nő elmondaná, hogy mennyire felnéz rád/milyen jó embernek tart/mi az ami nagyon megfogta benned/miért vagy számára különleges/ mindenkiben téged keres stb? Vagy ez ijesztő/taszító inkább?


Volt egy elég rövid, de nagyon érzelmes/szenvedélyes kapcsolatunk. Akkor egyikünk sem volt olyan élethelyzetben, hogy kapcsolatba kezdjünk, de egy ideig még jóban maradtunk, aztán összevesztünk. Azóta csitultak a dolgok, az idő elmulasztotta a dühöt, és egyre jobban beleszerettem. Egy egyetemre járunk, csomószor látjuk egymást, és elég sokszor bulizunk együtt, és alapból nem beszélünk, de egy kis alkohol hatására gyakran egymás felé kezdünk figyelni/flörtölünk stb.

Azt hiszi, megutáltam, pedig csak nagyon titkolom, hogy mennyire fontos nekem, mert félek ő nem így érez.



2023. jan. 19. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem értem miért kell titkoloznod! Jobb nyilt „kàrtyàval“ kezdeni! Tudnia kell, hogy nagyon is szimpatizàlsz vele!
2023. jan. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha "igazi" férfi, akkor tudja, látja mit érzel.

Viszont az őszinteség nagy erény.

2023. jan. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem lenne ijesztő, ha ő nem érez semmit szexuális vonzalmon kívül, én meg ilyeneket mondok amit írtam fent?
2023. jan. 20. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csak felesleges lenne felfedned a lapjaidat. Ha komolyan venne, nem itt tartanátok.
2023. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő az a típus aki soha az életben nem fog kezdeményezni/odaállni elém, hogy akarna valamit
2023. jan. 20. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy ő az a típus aki soha az életben nem fog kezdeményezni/odaállni elém, hogy akarna valamit"

Te akarod

felszedni?

2023. jan. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Miből gondolod, hogy Ő nem érez semmi mást? Lehet csak Ő is nagyon jól leplezi? Akár annyira, hogy ellenkezőjét mutatja az érzéseinek. Magyarul utálatot, dühöt mutat, miközben majd beleroskad az érzelmeibe.

2023. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!