Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni féltékenység ellen ha ilyen típus vagyok és megszabadulás a szívem?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
He?
2023. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megszakad
2023. jan. 23. 23:59
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

"ilyen típus vagyok"

Nincs ilyen típus, ezt úgy hívják, hogy gyenge szar vagyok lelkileg és nem bízom magamban típus, mert egy utolsó szemétdarab vagyok a saját szememben típus...típus...jézusom 😂😂😂😂

2023. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk kezdjél valamit az önbizalomhiányoddal. Meg a szóbeli kifejezőkészségre sem árt gyúrni egy kicsit.
2023. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Tökéletesen egyet kell értsek a #3-assal, te nem megérteni akarod az okokat, küzdeni ellene csak megvonod a vállad "ilyen vagyok és kész" majd mész tovább az úton elmarva mindenkit magad mellől.
2023. jan. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez annyira sz.r kifogás. Ha nem akarsz változtatni rajta, a te dolgod, de viseljen el, akinek két anyja van.
2023. jan. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyűlölettel kéne a másikra gondolni hogy biztos csal biztos átver a hátad mögött biztos aljadék, hanem szeretettel, hogy mennyi mindent fogunk együtt csinálni, mikor találkozunk mennyire jo lenne átölelni.

Nekünk ez miatt lett vége mert nem ment neki szeretni csak vádolgatni gyűlölni ment.

2023. jan. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki féltékeny az önbizalom hiányos. Volt benne részem, a barátnőm állandóan féltékeny volt mindenkire. Dolgoztam reggeltől estig, azt mondta hogy csajozni vagyok. Vége lett, mert egy ilyen személy az negatívan hat a másik félre. Álmainkat nem tudtuk megvalósítani ő miatta. Ennyit a beteges féltékenységről. Mindenkit aki szerette el üldözte maga mellől, ráadásul a vége után még el is atkoztatott "josnovel" beteg az agya. Kuszkodjon vele más.
2023. jan. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaja egyrészt önbizalomhiány, másrészt a mérhetetlen bizalom hiánya a társunk felé.


Mióta vagytok együtt?

2023. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A féltékenység = önbizalomhiány.

Nem mindenki egy hűtlen féreg, viszont féltékenységgel mindenkit el lehet űzni.

Én ha nem vettem föl azonbal a telefont -akár az éjszaka közepén is- az csak azért lehetett mert éppen b.szok. Ha el akartam menni sétálni, az csak azért lehetett mert találkozok valakivel. Ha a messengerem hülye volt, es ejjel is zöldet jelzett, az csak azt jelenthette hogy egy pasival beszélek.


Szoval hidd el nagyon rossz a masik oldalon állni, de szerintem neked se jó.

"Aki menni akar arra rá kell adni a kabátot. Akit meg el lehet vinni, azért nem kár." Ennyi. Nem kell túlbonyolitani.

2023. jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!