Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak fellángolás lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joy0914 kérdése:

Ez csak fellángolás lett volna? Összekevertük a barátságot a szerelemmel?

Figyelt kérdés

A férfi aki el jelenleg együtt vagyok ismerem 4 éve.

Lehetett volna lehetőségünk együtt lenni de nem kedveltük egymást olyan szinten, nem akartunk barátságon kívűl semmi mást.

Edzőtársnak nagyon jó igy is ismerkedtünk meg, eljártunk moziba,kajálni,szórakozni mind a kettőnknek közben voltak partnerei mint a normális barátok.

Nem foglalkoztunk egymással mint párkapcsolat is lehetne.

Nekem nem volt szimpatikus az ő identitása neki pedig az enyém és ez meg is lett beszélve.

A férfinak vannak férfi barátai de inkább lány barátai vannak tehát ez sem opció hogy lányok és fiúk között nincs barátság.


De valami megváltozott közöttünk, szerelmesek lettünk egymásba és össze is jöttünk mai napig együtt vagyunk.


De most így fél év után már nem olyan a dolog mint az elején.


Ugyan úgy eljárunk mint barátként csak annyi külömbséggel hogy van sex és kézenfogva megyünk.



2023. jan. 24. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak annyi, hogy vele egyszerűen ilyen egy párkapcsolat. Ilyen uncsi lapos. Ilyen ember.
2023. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hittétek, hogy ez majd jó lesz, és mivel sokat kellett várni a “beteljesulesre”, nagyon izgi volt, de egyszerűen semmi nem tartja össze a kapcsolatot, mivel teljesen más embernek tuntok a leírás alapján.
2023. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem fején találtad a szöget és összekevertétek a barátságot a szerelemmel. Egyrészt vannak testi vágyak, amelyeket ki szerettetek volna elégíteni egymással és valamilyen alacsony szinten még el is viselitek egymást, ezért akkor kézenfekvő volt, hogy legyetek egy pár. De bölcsen ti is beláttátok, hogy ez így kevés a szerelemhez.
2023. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!