Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy kicsit távolságtartó nőt?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik és szimpatikus egy ismerősöm, az igazi nőt testesíti meg számomra. Kedves az emberekkel, mosolyog de mindezt kicsit visszafogottan, távolságtartón. Csendesebb inkább de ha más véleménye van, kimondja egyenesen, de nem sértőn, ehhez szerintem elég intelligens. A távolságtartó kisugárzása miatt nagyon titokzatosnak és rejtélyesnek látom, a tekintete is olyan mintha belelátna az emberbe. A visszafogottsága ellenére magabiztosnak tűnik, nem egy nyuszinak.

Tudom, hogy nincs senkije egy ideje, állítólag nem is keres görcsösen párt. Persze másoknak is tetszik, mert egy gyönyörű nő és sokan kihívásként tekintenek rá.

Régebben nyitottabb volt, kicsit hangosabb, de cuki módon. Volt egy kapcsolata amiben ha jól tudom bántotta az exe. Amióta szakítottak azóta tart ez a hűvösség. Tehát nem nagyképű vagy jégkirálynős.

A kérdés az, hogy én hogyan nyűgözhetnék le egy ilyen nőt, aki nyilvánvalóan falakat húzott maga köré? Eddig csak pár mondatot beszéltünk munka miatt (nem vagyunk közvetlen kollégák). Ha van itt esetleg hasonló nő, adna tanácsot?

Ő 29 éves, én 34.



2023. jan. 25. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű azért ilyen mert már sokat csalódott az emberekben/pasikban.

Én is ilyen vagyok, de sima barátkozás terén is.


Légy vele figyelmes és kedves. De magadat add és ne játszd meg magad mert egy nő észreveszi ezt! Ne is nyomulj görcsösen.

Nálam is próbálkozott egy tőlem 9 évvel idősebb pasi, de olyan szinten befolyásolni akart már az elején (még össze semjöttünk) meg rám akart eröltetni dolgokat, inkább az elején leráztam. Nekem erre nincs szükségem.

Gondolom ő is egy határozott nő, akit rángatni nem lehetlesz.

És fura de már én is látom a jeleket ha egy férfi agresszív, minden ismerkedésnél óvatos vagyok, és tapogatózok hogy kiderüljön milyen ember. Ő is ilyen lesz, előző kapcsolata miatt. Erre számíts.

2023. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Ne akarj raeroltetni dolgokat
2023. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetsz vele, mint EMBERI LÉNNYEL! Ha megbízik benned, akkor térsz rá komolyabban az ismerkedésre, persze ha ő nem vevő rá, akkor békénhagyod.
2023. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
sehogy, ebből nem lesz semmi, a nő nem nyitott, téged meg magával ragadott egy tinédzseres belezúgás. majd elmúlik.
2023. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Ez a lány okkal van ott ahol, értem ezalatt, hogy eddig nagyon jól betalált a bántalmazó, tárgyként kezelő pasikkal. Mert ezek a pasik mozgatják meg...te mint béta, maximum aszexuális érzéseket tudsz belőle kiváltani. Javaslom, hogy hagyd, de sose lehet tudni alapon próbáld meg, aztán ha balul sül el, viseld.
2023. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne meghódítani akard, hanem természetes önmagad légy.
2023. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A gatlasok es szorongasok az onvedelem eszkozei. Ezekre neked nincs rahatasod. Ha eljut egy olyan pontra, amikor kepes nyitni a vilagra, akkor lesz erdemes foglalkozni vele. Addig neki onmagara es legfeljebb egy pszichologusra van szuksege, nem parkapcsolatra.
2023. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Hans Pötterman ***** válasza:
80%
Légy vele nagyon nagyon türelmes, és figyelj oda rá nagyon. És kezeld normális emberként(mert az is!!), Ne ríjon le rólad,h játszod az eszed neki,csak lazán, természetesen.
2023. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Légy figyelmes, kedves, mosolygós és felfigyel rád. Néha válts vele kedvesen egy- egy mondatot , mi újság vagy valami? Csak lassan finoman haladva. Ha figyelmes vagy vele, észre fog venni. Tapasztalat.


34N

2023. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos tanácsot!
2023. febr. 2. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!