Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt megmernétek írni ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt megmernétek írni ?

Figyelt kérdés
Van valaki aki nagyon bejön és úgy vettem rajta észre talán én is neki , facen ismerősök vagyunk . Annyira kikivankozik belőlem már a dolog néha … szerintetek gáz ha messengeren írnám meg neki hogy nem közömbös számomra ?

2023. jan. 27. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lenne személyesen. Írásban nem látod a spontán reakcióját, testbeszédet.

De talán meg jobb, ha csak beszélgetsz vele, kikéred a véleményét ebben-abban, elhívod/meghívod valamire és magától esik le neki,hogy mi van.

2023. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Emberfüggő, de szerintem felesleges, akkor inkább hívd el randira az sokkal egyértelműbb.
2023. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha messengeren hívom el randira az gáz vagy szóban hívjam el ?
2023. jan. 27. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Inkább szóban.
2023. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem írhatsz is neki ha már ismerősök vagytok facen
2023. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ne ijeszd meg, azzal, hogy ezzel kezded, hogy "odavagyok érted". Csak finoman, fokozatosan, pár héttel később
2023. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudja hogy oda vagyok érte :D
2023. jan. 27. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is te irányítsd mire mikor kerül sor. A nők szeretik, ha a fiún látszik tudja mit csinál, ha magabiztos, de ne legyen robot xD; hagyhatsz benne egy kis fiusságot, az kihozza a gondoskodó hajlamot, azt is szeretik.
2023. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7# ha tudja, akkor már elhívott volna.
2023. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vagy beszari, félénk?
2023. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!