Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tud működni egy kapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud működni egy kapcsolat, ha nincs közös baráti társaság? Pl nem jönnek ki egymás barátaival, vagy az egyiknek nincsenek is barátai, vagy nagy korkülönbség miatt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 27. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A két félen múlik, akik a kapcsolatban vannak mindegyik verzió esetén.
2023. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Csak akkor fog működni, ha mindkettőtöknek fontosabb a másik, mint a saját baráti kör.

Több időt töltötök együtt, mint külön. A saját baráti körrel pedig úgy találkoztok, hogy nincs ott a másik, elvégre külön program is kell, csak ne az domináljon.

2023. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs igénye egyik félnek sem közös barátokra, akkor persze. Bár azért az nem mindegy, hogy nem jönnek ki egymás barátaival, és ez milyen súlyos vagy más az ok.
2023. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor komollyá válik a kapcsolat, a barátok fele úgyis lekopik. A maradékkal meg azt a kevés időt mindenki magának osztja be. Nem kell a másiknak is ott lennie.
2023. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne tudna? A barátok tudtommal nem a kapcsolat részei.
2023. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Voltam olyan kapcsolatban, ahol a palim rám erőltette a haverjait.

2023. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen működhet. Mi pl annyira nem vagyunk megáldva sok baráttal. Volt, hogy közösen csináltunk valamit, de inkább a saját barátainkkal talizunk, azt is olyan havi 1x vagy ritkábban. Nem kellenek szerintem közös barátok, csak az a lényeg, hogyha találkozunk a másik barátaival akkor legyünk normálisak. Ha meg nem bírjuk egymást, akkor ne kelljen találkozni velük.


De volt olyan exem, aki nagyon komolyan vette azt a tanácsot, amit sokan mondanak, hogyha párod lesz, akkor se add fel a régi életed és ne hanyagold el a barátaidat. Az első két hétben kettesben találkoztunk, utána soha, mert mindig csinált valamit a családjával vagy barátaival, én ha akartam mentem, ha nem akkor nem taliztunk, leszarta. Összesen két hónapot voltam vele :D Ez nagyon nem normális. Ha párkapcsolatod van, vele akarsz a legtöbb időt tölteni és ilyenkor kicsit kevesebb lesz a baráti tali, főleg, ha már mindenkinek családja is van.

2023. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!