Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha egy lány tökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány tökre úgy viselkedik mint akinek bejövök, de mással is fura, akkor csak hiánya van, vagy tényleg bejövök neki?

Figyelt kérdés

A lány 18 éves, én még nem hallottam olyan sztorit, hogy neki pasija van/volt, vagy bármi ilyesmi.

Viszont mikor beszélek sokszor a számat nézi, minden viccemen nevet. Egyszer mondtam, hogy x nap múlva lesz a szülinapom, megjegyezte, és már korán reggel felköszöntött, mást is megjegyez amit mondok. De mikor (vicces sztori, mindegy) látta az egyik haveromat félmeztelenül akkor is teljesen elpirult, és látszott, hogy azt sem tudja hová nézzen. Nagyon kedves csaj, tényleg, bírom mint haver, de elég kínos lenne, ha bejönnék neki, mert van barátnőm, csak lehet hogy ő ezt nem tudja, szerintem így van, mert nem nagyon szoktam mondani. A haveromnak (akit látott félmeztelenül) beajánlanám, mert kicsit ki van éhezve, mivel hónapok óta nem volt nővel, de az a szitu akkor is nagyon kínos. Mert nem akarom szegényt visszautasítani, mert már feloldódott közöttünk, pedig elég félénk. Szóval a haverommal egymás hiány problémáit megoldhatnák, de nem tudom volt-e már pasival…

Szerintetek mi legyen? A haverom benne lenne, de semmi komoly, inkább csak szexkapcsolat. 20F



2023. jan. 28. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
(szeretet)hiánya van
2023. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 ezt miből gondolod?
2023. jan. 28. 12:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért nem válaszol senki?
2023. jan. 28. 12:58
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Említsd meg neki egyszer csak mellékesen, hogy van barátnőd és meg van oldva a probléma. Lehet bejössz neki, lehet semmi komoly, ennyiből mi se tudunk biztosat mondani.
2023. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Mi lenne ha a haverpajti szerezne valakit magának, aki megdugja és nem te intézkednél, mert ez k.rva gáz :D

Van már ennyire nagyfiú szerintem.

2023. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha a szádat nézi, miközben beszéltek, azon túl, h tetszel neki, a csókodra is vágyik! Egy idő után úgyis ki kell derülnie, h te már foglalt vagy. Lehet előbb jobb lenne, mint utóbb! Ha pedig haverodnak "használatra" ajánlanád ezt a lányt...az nem lenne szép dolog.
2023. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
"minden viccemen nevet" ez is bizonyítja, h bejössz neki.
2023. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Említsd többször is a barátnőd vagy vidd magaddal, hogy lássa, a haverral ne boronáld össze, mert nem tetszik neki, csak félénk, sőt lehet szűz.
2023. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

"Ha a szádat nézi, miközben beszéltek, azon túl, h tetszel neki, a csókodra is vágyik!"


A kiskegyedben is ez volt! Rohadt sok ember nézi a másik száját, miközben beszél.

2023. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvasok kiskegyedet, de jó tudni #9-es! 🫣
2023. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!