Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy egy közel 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy közel 40 éves férfi szeretni tudjon egy 18 éves lányt?

Figyelt kérdés

Én vagyok az említett lány. Azt hiszem kezdek lassan belehabarodni, legalábbis kicsit túl sokat álmodozok róla. 😅

Nem merem még felhozni neki a témát, nem akarom elijeszteni...


De ismertetném a helyzetet:

Amolyan barátság extrákkal jellegű kapcsolatnak mondanám, de nincs semmi meghatározás vagy szabály amit lefektettünk volna, erről nem beszéltünk, csak kialakult a szitu:D

Kivétel nélkül mindennap beszélgetünk, általában ahogy felkel már ír is nekem. Ő keres engem többet. Ha együtt vagyunk, ölelkezünk, összebújunk, lelkizünk. Támogat ahogy tud, mindenben.

Szexelünk is, de nem olyan sokat (én többet is szeretnék), úgy érzem nem ezen alapszik a dolog. Nem is várja el, van hogy vele alszok, és csak simogatja a hátam, ölelget, puszilgatja a fejem.

És elég jó pasi, tudna találni olyan csajt is akivel nem kell ennyit foglalkozni :D

Szóval mit gondoltok? Lehetséges volna hogy idővel szeressen, ha most még nem is?

Vagy szeretethiányos esetleg, és egy kis intimitásra vágyik csak..? Vagy valami más van a háttérben?


Csatolok szavazást, de örülnék ha kicsit jobban is kifejtenétek.



2023. jan. 30. 03:35
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges
Nem lehetséges
53 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Minden lehetséges. Például az is, hogy nem vagy egyedül a pakliban.
2023. jan. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%
Kölcsönösen? Kétlem
2023. jan. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
50%
Szexre jó vagy neki.20év múlva már az se megy neki.
2023. jan. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
Vigyázz, mert ennek nem lesz jó vége. Valószínűleg csak kihasznál. Ő más korosztály, sokkal tapasztaltabb nálad, teljesen mások a céljai.
2023. jan. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%

28 évesen sem tudnám elképzelni, hogy egy 40 éves "férfi" udvaroljon nekem...


18 évesen valószínűleg kihasználja a helyzetet, hogy fiatal, tapasztalatlan, feltehetőleg csinos és naiv vagy.

Ne ábrándozz hosszú kapcsolatról, mert egyrészről ő csak kihasználja az adott szituációt, másrészról pár év és te is fogod a fejed majd a most történtek miatt.


Amúgy a 40 éves fickónál elég nagy baj lehet a toronyban, hogy egy lánya korabeli kislányhoz vonzódik/használja ki...

2023. jan. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
23%

A kérdésre a válasz: igen ,lehetséges. Az is lehetséges, hogy kihasznál. De ez egy 18, vagy 28 évessel is ugyanúgy lehetséges.

Ha gyerekeket akarsz, majd kiderül úgyis.

A szex miatt ne aggódj, ha egészséges még 20 év múlva is potens lesz, sőt még akkor is, amikor te már nem leszel nemzőképes.

Annyi előnye van az ilyen kapcsolatnak, hogy ennyi idősen már megállapodni szeretne a legtöbb férfi. Nem keresnek kalandokat, belefáradnak a csajozásba, elkényelmesednek.

A hátránya, hogy a kor a külsőn meglátszik és az emberek ítélkeznek. Ezzel együtt kell élni, és akinek ez számít, annak nehéz lesz.

2023. jan. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Hans Pötterman ***** válasza:
75%
Igen, bár attól még készülj fel, hogy hosszútávon nem fog működni. Egyszerűen totál más életszakaszban vagytok amit a rózsaszín köd ideig óráig eltakarhat,de úgy is ki fog ütközni.
2023. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
Kizárt. Konkrétan az apad lehetne, nem normális, amit csinál, érzelmileg is manipulál téged, mivel total tapasztalatlan vagy. Nem lesz ebből semmi.
2023. jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

Persze, hogy lehetséges. Nem egy 40 éves férfinak van 18 éves lánya.

Oh wait…

2023. jan. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%
Csak dug téged
2023. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!