Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a (volt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a (volt) kolléganőmbe, aki elment a cégtől, és elköltözött más városba. Mit tegyek? Elmondjam neki az érzéseimet vagy ne? Hogyan felejtsem őt el?

Figyelt kérdés

Eddig nem mertem elmondani, mert egy helyen dolgoztunk, most meg, hogy már elment, minek mondjam el...

Őrülten hiányzik. Majd' belepusztulok. Nagyon kötődöm hozzá.

Kölcsönös vonzalom van kettőnk között, szikrázik a levegő, ha egymás mellett vagyunk, de nem mertem eddig lépni, mert mi van, ha visszautasít, vagy ha összejövök vele, de aztán szakítunk, és akkor kínos lesz bemenni dolgozni. Rengeteget flörtölt velem, de nem voltam 100%-ig biztos, hogy szeretne tőlem valamit is.



2023. jan. 31. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Ha előfordulhat hogy később együtt dolgoztok, akkor ne.
Ha valószínűleg már nem fogtok találkozni, mondd el.
Inkább ne mondd el neki.
Nincs veszítenivalód, mondd el neki.
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
En igy jottem ossze egy volt kollegammal hogy talalkoztunk veletlen egy szorakozohelyen. Helybol lett szex(nála kb q0 menetes reggelig) es együttjárás is.
2023. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Mond meg neki, persze. Ráfér egy utolsó nagy nevetés a búcsúbulin, javítja majd a hangulatot.
2023. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Már késő. Tanulj az esetből, legközelebb ne félj kezdeményezni.

Egyébként volt már valaha párkapcsolatod? Ha igen, akkor az hogy kezdődött? A lánynak kellett téged felszednie?

2023. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért ment el, mert kellemetlen volt neki h látszik rajtad h odavagy érte?
2023. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Adj jelet neki, eleinte ne mond el csak törődj vele. Látni fogod hogy van e esély rá vagy se. Régen enis éreztem valamit a volt munkatarsam iránt,annyi hogy ő volt a fiú. Elment a cégtől és haza költözött, sose mutattam ki neki semmit. Azóta barátnője van és már bánom.
2023. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es, nem azért ment el. Teljesen jóban voltunk, csak egy jobb munkalehetőség akadt neki, és elment. Nem mutattam ki neki, hogy tetszik, semleges próbáltam lenni. Inkább nekem az a bajom, hogy nem merem kimutatni az érzelmeimet.


5-ös. Jeleket már nem tudok neki adni, mert elment.

2023. jan. 31. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg ne mondd el neki. Annyira nem volt köztetek semmi komoly. Ha annyira tetszett volna, léptél volna, most csak beleéled magad.
2023. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most összejönnél vele? Mennyire költözött messzire?

Végülis még most is kezdeményezhetsz!

2023. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Írjál rá, hogy mi a helyzet, ha jóban voltatok, nem hiszem, hogy ez baj lenne, aztán kiderül, hogy van-e valakije.
2023. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!