Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az "furcsa" ha valaki 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "furcsa" ha valaki 26 évesen még sose volt szerelmes?

Figyelt kérdés

Szóval egy nő 26 éves de nem volt szerelmes. Párkapcsolatok voltak, de szerelem ott sem volt, inakbb csak ilyen "magányellenes" célú kapcsolatok. Persze volt, hogy tetszett neki egy fiú, nagyon is oda volt érte, de az ilyen gyorsan jött gyorsan ment fellángolások nem igazi szerelmek éppenséggel.

Igazából elsiklanak a dolgok egymás mellett. A lány átlagos, de olyan fiúk udvaroltak neki mindig is, akik kifejezetten visszataszítóan csúnyák voltak (elnézést, de külső szemmel is, nemcsak a lány szemében)

Aki neki tetszik, az meg maximum szexuális kapcsolatot akart vele.

Mielőtt jönnének a privát üzenet hegyek, leszögezem hogy nem rólam van szó, és privátot nem olvasok,csak itteni válaszokat.



2023. febr. 4. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem, lehet nem találkozott olyannal, akibe tudna, vagy ilyen fajta ember.
2023. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
71%
A saját példámból kiindulva egyáltalán nem furcsa. Közel 50 felejthető kapcsolat és egy elrontott házasság kellett ahhoz, hogy rájöjjek, voltaképpen sohasem voltam szerelmes. Még az exemet is csak azért vettem el, mert azt gondoltam,, jobbat úgyse találok. Aztán 40 évesen leckét kaptam kalandból, és megismertem a szerelmet. Ennek 23 éve, és azóta is imádjuk egymást.
2023. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, kapcsolatai legalább voltak.
2023. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!