Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a szeretőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szeretőmnek? L

Figyelt kérdés

Már fél éve szexelünk, de több éve ismerjük egymást.

Mikor kétértelműen beszél akkor mindig azt hiszem hogy nem akar többet találkozni, és olyankor rossz érzés fog el, volt hogy sírtam is ez miatt( nem előtte)


Lehet hogy megszerettem.

Elmondjam neki? Vagy hogyan mondjam el neki?

Tudni kell róla, hogy ő nem igazán mutatja ki az érzéseit mert sokszor csalódott a nőkben, és fél, de azt tudom mert mondta hogy kötődik hozzám, és hogy hiányzom neki.


Én 23L

Ő 32F


2023. febr. 6. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Inkább a pasidnak mond el, miket csinálsz a háta mögött!
2023. febr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nincs pasim!

Egyedülálló vagyok... Akkor is szeretőnek hívják az illetőt ha csak szexeltek nem?

2023. febr. 6. 07:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
😁Nem! Akkor nem szerető, hanem alkalmi partner, szexpartner barát extrával. Szeretője annak van akinek van párja.
2023. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Agyérgörcsöt kapok ettől a sok agyoniskolázottól.

Nem elég, hogy rá vagytok szokva erre, hogy “ez miatt, az miatt”, (helyesen emiatt, amiatt), de még a fogalmakkal sem vagytok tisztában.

Nem szeretőd van, hanem szexpartnered.

Ahelyett, hogy 23 évesen már itt tartasz, tanulhattál volna még pár évet, mert a sok ostoba fogalmatlannal kinyírjátok a magyar nyelvet.

Egy szavunk sem lehet arra, hogy a külföldieknek nehéz a magyar nyelv, hisz még ti sem vagytok képesek elsajátítani. Szégyen.

2023. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Figyelj Béla, a tied a legnagyobb, legszebb, legkeményebb legcsodálatosabb farok a világon, én már soha nem akarok másikba beleülni, csak a tiédet akarom. Légyszi jöjjünk össze rendesen úgy igazából ne csak szexre légysziiiiii!
2023. febr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

#5:🤭


Én nem mondanék semmit, ha fél a csalódástól úgysem menne bele komoly párkapcsolatba.

Inkább nem járnék vele össze szexelni, sem találkozni.

2023. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Egyáltalán hogy tudsz olyannal szexelni, aki nem mutat feléd érzelmeket és hogy tudtad megszeretni?

Nem lenne jobb egy normális, kölcsönös kapcsolat ennyi idősen?

2023. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Feleslegesen mondanál bármit, mert ennek a pasasnak csak maszatolni kellesz. Mihelyt talál magának nőt, le fog koccolni, vagy megtart alkalmai partnernek.

Feleslegesen pazarlod a drága idődet, inkább keress egy felvállalt kapcsolatot szingliként.

2023. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

"Akkor is szeretőnek hívják az illetőt ha csak szexeltek nem?"

Manapság nem igazán. Bár tény, hogy nincs egzakt jelentése ezen szónak, régen például a "szerelmem", "jegyesem" szinonímája volt. Ne gondoljuk azt, hogy az összes népdal, amiben "szeretőről" van szó, valójában házasségtörésről szól! Egyszerűen csak más volt ezen szó jelentése akkor, és más most.

Ha nem akarsz félreérthető lenni, akkor hívd szexpartnernek, még akkor is, ha ez kevésbé finom megfogalmazás, mint a "szerető".

Egyébként meg nagyjából így mondd el, ahogy itt is megtetted. Nem mondom, hogy garantált a siker, de azért nem is lehetetlen. Barátnőmmel mi is szexkapcsolatként indultunk, aztán hamar egymásba szerettünk. :-)

2023. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#7

Attól még ölelget, simogat, kézen fogva nézzük a filmet stb, csak nem mondja ki a dolgokat.

Lehet jobb ha ilyen emberrel inkább nem akarok lenni, és próbálom az érzéseimet elnyomni.

2023. febr. 6. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!