Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 éves nő vagyok, a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nő vagyok, a vőlegényem 50 éves, nagyon szeretjük egymást. A környezetünk furcsállja a kapcsolatunkat, szerintetek is gond lehet ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Pár év és az lesz. Tudom, mert bnőm férje +24 volt, enyém +20...

Soha többet idősebbet.

2023. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
15 év múlva 40 leszel, még mindig bőven a karriered elős felében, a papi meg már nyugger lesz. Szerinted nem lesz ebből gond?
2023. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen, gond lehet. Na, akkor most felbontod az eljegyzést?
2023. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem
2023. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Biztosan elkényeztet anyagilag, a környezeted sem hülye, tudják,hogy enélkül labdába sem rugott volna a vén kecske. El kell fogadni, hogy tudják rólad miért vagy vele, ha nem fogadod el akkor is tudjak. 😁
2023. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Hát... Nem lehet minden nagy korkülönbség esetén azt mondani, hogy biztosan fura vagy rossz, egyénileg kell mérlegelni. Az sem mindegy sztem, hogy mikor kezdődött a kapcsolat. A saját példám:

19 évesen volt egy párom aki 35+ volt. Nem értettem, hogy miért van mindenki ellenünk, miért mondják, hogy fura, hogy vigyázzak stb. Most én is 25 vagyok, és kb most tartok ott, hogy fel tudtam dolgozni a traumát amit okozott. Nem, nem bántalmazott, erőszakolt, semmi ilyen nem történt, de igazuk volt az embereknek, nem okés valami nála. Nekem nulla tapasztalatom volt akkor, ő pedig kedvére manipulált, de olyan tökéletesen, hogy még évek múlva is azt éreztem, az én hibám, hogy nem működött, hogy én bántottam őt stb. Közben meg csak egy naiv lányka voltam, akit dróton rángattak. Ő is mindig fiatal csajoknál próbálkozott, na vajon miért? Mert a korosztálya hamar levágta, hogy valami nincs rendben vele, se előttem, se utánam nem volt kapcsolatba, ami legalább 1 évig tartott volna. Természetesen nem feltétlenül igaz ez a te párodra is, de amikor konkrétan az apád lehetne a másik, azért valóban fura.

De ha nem is ez a helyzet, akkor is probléma lehet:

- ha akartok gyereket, és akár már ma megszületne, akkor is 60 éves lenne már a párod mire a gyerek 10. Akkor az emberek többsége inkább nyugalomra és gondtalan életre vágyik, nem gyereknyöszörgésre 70 éves koráig. Plusz könnyen lerobbanhat az egészsége is. Valamint a sperma minősége is romlik, nem úgy van az, mint sokan hiszik, hogy a ffiak aztán 100 éves korukig tudnak gondtalanul gyereket nemzeni

- te akarsz gyereket, ő pedig nem, pont a fentiek miatt

- te még 20 év múlva is aktív leszel, 70 éves ember már nem feltétlenül akar menni ide-oda, lehet nem dolgozik már stb, túl nagy lesz az életvitelbeli különbség

- ne adja isten, de lehet az is, hogy ő lerobban, neked pedig a fiatal 30-40-es éveid az ápolásra mennek el

2023. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Hiányzott az életedből az apafigura?
2023. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Inkább az anyagiak hiányoztak az életéből.
2023. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Az a furcsa, hogy neked nem furcsa!

Fene a gusztusod.

2023. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem gond! A házasságok többnyire amúgy is csak pár évig tartanak, és ebből kiindulva lehet néhány szép évetek, mielőtt szétmentek. És akkor is fiatal leszel még, semmiről sem maradsz le.
2023. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!