Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit tennétek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek, mit válaszolnátok az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy fiú, akivel régen osztálytársak voltatok, majd később, mondjuk az egyetemi évek alatt is találkoztatok barátilag. Aztán nektek barátotok lett és megszakadt a kapcsolat, nem beszéltetek. Majd egyszercsak kiderül, hogy ez a régi fiú barátotok halálos beteg, és utolsó kívánsága az hogy veletek beszélhessen. Odamentek hozzá, mire ő bevallja nektek hogy általános iskola óta szerelmes belétek és felteszi a kérdést: tudtál volna szeretni? Mit válaszolnátok? Mit lehet egyáltalán ilyenkor mondani? Mi a jó válasz? az őszinte vagy a kíméletes?

2023. febr. 26. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy igen.
2023. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1

És igaz lenne? Vagy csak azért mondanád hogy megnyugodjon? Am kérlek kort is írjatok

2023. febr. 26. 09:25
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Az igazat mondanám. És örülnék hogy ezt megosztotta velem.
2023. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Az igazat mondanám, nem a kíméletest. N33
2023. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Ez azért jó, mert csak rossz válasz van. Ha azt mondod, hogy tudtad volna szeretni, akkor úgy hal meg, hogy elcseszte a lehetőséget élete szerelmével, csak szólni kellett volna. Ha azt mondod, hogy nem lett volna semmi, akkor úgy, hogy őt nem lehet szeretni, te nem tudtad volna. Most se szereted.

Melyik jobb?

2023. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Alapból nem mennék oda hozzá.
2023. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6

Megtagadod egy haldoklótól az utolsó kívánságát? Hát van neked szíved?

2023. febr. 26. 11:33
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz senki különleges, csak mert haldoklik. Az életben kell jó embernek lenni.
2023. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

#2 Ez milyen hülye kérdés? Hogy lenne már igaz? Ha szerettem volna, odamentem volna hozzá közölni már régen. Azért mondanék igent, hogy jó érzést adjak neki. Én is ezt akarnám hallani. Nem gondolodnék azon, hogy elcsesztem az életemet a múlttal. Csak a jelen és a megmaradt idő érdekelne.

Megmondanám, hogy igen, jó ember, blabla, tudtam volna szeretni a maga idejében. De mostmár foglalt vagyok.

2023. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismertelek meg annyira, hogy erre válaszolni tudjak. 47N


És ez igaz is lenne. Hisz amíg csak ismerősként, barátként ismerünk valakit, addig nem tudhatjuk milyen lenne mint társ.

2023. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!