Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El kellett volna mondanom,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellett volna mondanom,hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig beszélgettünk valakivel,ismerkedtünk,de mivel úgy gondoltam nem illünk össze,nem hagytam esélyt számunkra.

Találkozásra sem hagytam lehetőséget..

De érzelmileg annyira közel kerültem hozzá,többet akartam volna,de nem mertem elmondani.

Ő pedig másvalaki mellett döntött..



2023. márc. 4. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Nő vagy az le esett . A nők sokszor esnek ebbe a hibába. A legkozelebbinel ne gondolkodj sokat.
2023. márc. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen, már megszoktuk, hogy a nők elsőre mindig lepasszolnak, x idő múlva meg elkezdenek kombinálni.
2023. márc. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Szóval megszeretted de szerinted nem illettetek össze 😅
2023. márc. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 igen,mert ő nem szeretett
2023. márc. 4. 01:33
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez van. Jol dontottel.
2023. márc. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem szeret, te írtad. Nem kerültetek olyan közel érzelmileg, csak te ezt fantáziálod. Miért kellett volna szeretnie, ha nem is találkoztatok?? Mi lenne, ha azután lennének elvárásaid, meg azután sírnál, hogy szeret e valaki, miután már volt lehetősége megismerni téged élőben?? :D Ehh. Szóval nem, addig nem kellett volna elmondanod, mert nem is ismered igazán. Máskor találkozz hamar, és ha ott nem érdekled igazán a másikat, akkor értelmesebb a "nem" mondás. Most már mind1, nem kell neki semmit mondani.
2023. márc. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez komolyan felnott kategoria? Nem tunsz tobbnek a kerdes alapjan 14-nel...
2023. márc. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
7: Ennek a hozzászólásnak sincs túl sok értelme. Ez inkább vall 14 éves szintre :D
2023. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egyre gyakoribb az hogy felnőtt kategóriába gyerekes dolgokat írnak ki.

Ha eleve nem adtál esélyt a találkákra még is hogy vártad hogy beléd szeressen? Vagy te hogy szerettél akkor bele ha nem is ismerted?

2023. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ööö minek mondtad volna el ha nem szeretett téged?
2023. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!