Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet valamit a szeretőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit a szeretőm, ha hasonlókat mondott ?

Figyelt kérdés

Le akartam zárni vele mert érzelmeim vannak felé, persze ezt nem mondtam csak arra hivatkoztam, hogy nem tart semerre a kapcsolatunk, nem tudjuk fennt tartani az idő és lehetőség hiánya miatt. Erre azt mondta, hogy még ne tegyünk pontot ennek a végére, beszélgessünk, hogy mi legyen. Utána mikor beszélgettünk kérdezte, hogy lehet szetvalasztani a testiseget az erzelmektol és azt is, hogy mi lesz, ha majd többet szeretne tőlem. Ugyanakkor nagyon fel azt látom. Nehéz volt. Eloszor beszélgettünk ilyenekről. Nem mertem bevallani, hogy én már szeretem. Lassan 9 hónapja tart és szexre elég ritkán került sor.

En N 35,Ő 42 F


2023. márc. 13. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha érezne valamit nem a szeretője lennél.
2023. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Addog hülyít amig hagyod magad.

A fixet nem szivesen engedi el senki, nehogymár ő boldog legyen valakivel. Ha ő maga boldogtalan es alacsony szinten él, legyen az a másik is lehúzzák magukhoz az embert.

2023. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Csak nem akarja elvesziteni a szeretőjét. Röviden ennyi.
2023. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erzi, hogy erzelmeid vannak es elkezdte huzogatni a mezesmadzagot, hogy megtartson. Egy allando szeretot nem konnyu talalni, nyilvan ragaszkodik hozzad.
2023. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, én konkrétan megmondtam hogy szeretem ezért inkább szakítsunk. Majd addig rá se baszott erre, mikor mondtam szakítsunk akkor jött azzal hogy talán ő is érez irántam. Ja mondom persze, szerencsére nem dőltem be neki.

Ne láss bele többet mert hidd el te fogod megszenvedni.

2023. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A vallomásokkal csak azt lehet elérni hogy még azzal is hülyiteni fog. Egy pasi a szexért mindent mond amit a nő akar hallani.
2023. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem lép komolyan feléd? Ja erre nincs valasz. Gondolom a gonosz feleség nem engedi, bruhaha
2023. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ugyanakkor nagyon fél azt látom"


-jah az elköteleződés fenyegető közelségétől fél, nem az érzéseitől. Azért szerettél bele valoszinű, mert ő is úgy mutatta magát mint akinek szintén érzései kezdenek lenni feléd, de ne dőlj be neki, vannak nagy színészek akik sebezhetőnek mutatják magukat, érzelmesnek, de nincs mögötte semmi, csak a játéka része.

2023. márc. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8as igazad van. Tényleg mindent megtett annak érdekében, hogy beleszeressek. Csak úgy hülyére nem leszel szerelmes..
2023. márc. 14. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!