Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri megkockáztatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megkockáztatni egy ilyen szerelmet?

Figyelt kérdés

Még egyetem elején voltunk együtt, (2 hónapig), azóta eltelt 3 év. Nagy fellángolással kezdődött, ilyen igazi viharos szenvedélyként, nem is működött sokáig, de mindkettőnknek meghatározó volt az életében a másik, nagyon mély titkainkat is megosztottuk. Akkoriban mindketten nagyon gyerekesen álltunk még egy kapcsolathoz, nem mertünk elköteleződni. A szakítás utáni fél évben annyira rosszban voltunk, hogy nem is álltunk szóba egymással. (Évfolyamtárs.) De aztán odajött hozzám, hogy szeretné, ha meg tudnánk beszélni, mert fontos vagyok neki és sokat gondol rám. Megbeszéltük, barátok lettünk. Közben neki lett párkapcsolata, így kicsit eltávolodtunk, de engem minden találkozás teljesen “megbabonáz”, viszont tiszteletben tartottam, nem kerestem többet, próbáltam elengedni.

DE egy buli alkalmával odajött hozzám, és megöleltük egymást, és mondta, hogy iszonyatosan hiányzom neki, nem bír elfelejteni, úgy érzi senkiben nincs meg az, ami bennem, senki nem érti meg úgy és remgeteget gondol rám, hogy mi lehet velem stb…Majdnem megcsókolt, de nemhagytam. Pedig nagyon szeretem én is. Most úgy ál a dolog, hogy jóban vagyunk, néha együtt lógunk. Kulso szemlélők is mondják, hogy én jól rejtem, de egyértelmű, hogy ő oda van értem.

Viszont annyira szépnek, és mélynek érzem ezeket az érzelmeket amik kettőnk közt vannak, hogy rettegek, hogyha összejönnénk, rossz vége lenne, ez az egész kötelék elszakadna stb. Talán jobb ha valami örökre plátói marad?



2023. márc. 14. 19:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azért kockazatos, mert még soha senki iránt nem coltak ennyire hosszantartó és erős érzéseim. És félek, hogy elrontanánk. Ő eddig “hűtlen típus” volt, én pedig viszonylag feltékeny
2023. márc. 14. 19:34
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáljátok meg. Jobb azt megbánni, hogy adtál neki egy esélyt, mint azt, hogy nem.
2023. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, ki kellett kicsit élnie magát. A másik mellett jött rá, mit veszített. Van ilyen, lehet unni a szarvaspörköltet, de mindig tartalmasabb lesz, mint a tejbegríz.


Próbáljátok meg újra, még nagyon fiatalok vagytok. Az egyetem is más közeg, fiatalon ezer dolog csábít, idősebben már a diplomát várod.


És az is egyértelmű: Te is odavagy érte. Elég olvasni a soraid.


Ha meg akar csókolni, azt hiszem, túl fogod élni:-)


F, 44, többdiplomás

2023. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hűtlen típus mit takar?
2023. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Több megcsalásban is részt vett, illetve érzelmileg úgy gondolom velem is csalta a barátnőjét, mert kapcsolatban volt még, amikor mondta, hogy mennyire nem találja semkiben azt, amit tőlem kapott, aki én vagyok. De hozzátette, hogy szereti a barátnőjét, de nem szerelmes belé, belém viszont igen
2023. márc. 14. 19:48
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Még keresi magát...a fiúk lassabban érnek, tetszik vagy nem. A sztoritok nagyon hasonlít az én egyetemi szerelmemre.


Amúgy most tudja meg, mit ér a másikhoz képest a Te szerelmed, mint két gyerek után.


A hármas

2023. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát hűtlen embernek nem adnék esélyt. De ez csak én vagyok. 🤷‍♀️
2023. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

"Akkoriban mindketten nagyon gyerekesen álltunk még egy kapcsolathoz, nem mertünk elköteleződni." - a hetesnek


Itt minden oka a tapasztalatlanság. A hűtlenségé is.

2023. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

8


Ne haragudj meg rám, de számomra ez amolyan kifogás. Én is voltam tapasztalatlan mégsem csaltam meg a partnereim. A hűség döntés kérdése véleményem szerint.

2023. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

2-es. Az a baj, hogy tényleg olyan mélyen kötődöm hozzá és szeretem, hogy úgy érzem belehalnék, ha elveszíteném/vége lenne.

Tudom kicsit nevetséges, én sem éreztem még soha ilyet, lazán belementem minden kapcsolatba. De ez tényleg annyira leírhatatlanul mély érzés

2023. márc. 14. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!