Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismered a párod szeretetnyelvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismered a párod szeretetnyelvét? És ő a tiédet?

Figyelt kérdés
Kinis fejezi/fejezitek a szeretetet felé úgy, ahogy neki jó?
2023. márc. 15. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Az enyém bújós, ölelget, figyelmes és persze mondja is, hogy szeret, mellettem áll. Én is ilyen vagyok. :)
2023. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Az enyém a gondoskodás, a bújás, törödés, támogatás, neki nincs azt hiszem...

33N

2023. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Neki elsősorban a szívesség a szeretetnyelve és a minőségi idő, nekem a minőségi idő és a testi érintés. Mi sokat beszéltünk erről, igyekszünk kifejezni a másiknak a szeretetünket úgy, ahogy a másiknak jó. Én teszek neki apró szívességeket, próbálok neki segíteni, amiben tudok, mert tudom, hogy ebből érzi igazán, hogy szeretem. Ő ugyanezt teszi mióta ezt átbeszéltük, többet bújik, többet keresi velem a testi kaocsolódást, mert tudja, hogy nekem meg ez a fontos, pedig régebben nehezebben ment ez neki. 6 éve vagyunk együtt.

25N

2023. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Igen, ismerjük egymás szeretetnyelvét, és tudatosan ki is fejezzük azt a másik számára megfelelő módon.


A válaszokból is látszik, hogy sokaknak halvány fogalma sincs a témáról sajnos.

2023. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és alapvetően ugyanaz a kettő szeretetnyelv dominál nálunk: a testi érintés és a minőségi idő.

Mindketten megragadunk bármilyen lehetőséget a csókra, az ölelkezésre és hasonlókra, egyszerűen arra, hogy éreztessük a másikkal, hogy ott vagyunk mellette. Bizonyos helyzetekben könnyű zavarba hozni a páromat (például dicsérő szavakkal és bókokkal), ilyenkor sokszor automatikusan felém nyúl amolyan biztonságforrásként, ahogy ő fogalmazott.

Szeretünk úgy kettesben lenni, hogy semmi és senki nem tud megzavarni minket, például ezért szoktunk sokat túrázni. Bár szeretünk beszélgetni, de sokszor szavak nélkül is megértjük egymást. (Azért azt gyorsan hozzátenném, hogy bőven töltünk időt a családjainkkal, barátainkkal és ismerőseinkkel, szóval nem vagyunk ráakaszkodva a másikra.)

A másik három szeretetnyelv is része a kapcsolatunknak, de jelentősen kisebb mértékben.

26/N

2023. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az altalanis a testi kontakt , a tobbi embernel mentalis problema miatt mas.. kitalaltak ezt a szeretet nyelv hulyeseg de mindenkinek ugyan annak kellene lennie, de hat vannak nagyon beteg emberek is.
2023. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerjük és mivel nem egyforma a szeretetnyelvünk, tudatosan oda is figyelünk, hogy használjuk egymásét.
2023. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!