Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 10év korkülönbség?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10év korkülönbség?!

Figyelt kérdés

25éves lány vagyok és egy házibuliba megismertem egy lányt aki 15éves. Egyenlőre csak beszélgetünk smároláson kívül nem volt köztünk semmi! Akkor is ő kapott le engem. Én mondtam neki, hogy ezt bánni fogja de azóta sem bánja. Eltelt azóta 1hét. Minden nap beszélünk. Ma is találkoztunk és ma is lekapott. Leirta, hogy fontos vagyok neki es jol erzi magat velem. Enis kedvelem , mert kedves, aranyos lany oke ott a 10ev ami engem nem zavar es ot se de tudom, hogy masok ezt megjegyeznék…

Mit tegyek? Hagyjam a fenébe vagy adjak ennek egy esélyt?


2023. márc. 16. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Menj rá! Még legális, de lehet, csak őszig.
2023. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a felállásban lehet kicsit sok, mondjuk pár év múlva már nem lesz az.


Hogy érted, hogy lehet, hogy csak őszig?

2023. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Ja hogy 2 nőről van szó? Hát az teljesen normális. Ha 25 éves srác lennél, csak akkor menne a pedofilozás.
2023. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor ha énis nő és ő is nő nincs semmi pedofilizalas?😅 en nem akarok sittre kerülni😂
2023. márc. 16. 22:29
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

4. A 3-ast csak arra reagálva írtam, hogy bizonyos idősebb női kommandók keresztre feszítenék a férfiakat már 10 év korkülönbségért is.


Természetesen egyik esetben sincs baj 10 év korkülönbséggel, akár két lányról, akár fiúról és lányról van szó. Szerintem nem sok ez a korkülönbség köztetek.


A legtöbb ember le fog szarni titeket, mint ahogy leszar minden másik embert is, maximum az orra alatt fog motyogni 1 percig, aztán elfelejt titeket. Félelmetes dolog tudom ez a "mások mit fognak gondolni dolog", de akármit csinálsz az életben úgy se lesz tökéletes mindenkinek. Ha nektek jó, akkor jó.

2023. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

A 15 éves lány szülei helyében felkeresnélek illetve a munkahelyedet is.

Aztán feljelentést tennék kiskorú szexuális rontása miatt. Majd nézhetnél a csillagban.

2023. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Leszbiknel ez extra sok.. a torveny jobban buntet mint egy heterot csak mondom.
2023. márc. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

6. Sok hülye amerikai filmet néztél. Magyarországon 14 éves korától kezdve mindenki azzal dug, akivel akar.


7. Nem büntet jobban. Volt valami ilyesmi még 10+ éve, hogy a 14-18 év közti nem dughat 18 évesnél idősebbel, ha azonos neműek, de azt eltörölték.

2023. márc. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Baromi sok. 25 évesen már felnőtt ember vagy, 15 évesen ő meg kb most lett kamasz. Ez eszméletlen sok. Hogy lennel már fontos neki? 1 hete ismeritek egymást. Mondjuk az érzelmi intelligencia szinted valószínűleg leragadt neked is 15 évesnél, ha komolyan tudsz venni egy gyereket.
2023. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Csillagban nincsenek nők. Kalocsa inkább. Ott viszont kiélheted akaratlanul is a leszbi hajlamodat.

Amúgy meg, ha benne van semmilyen büntetőjogi következménnyel nem jár.

2023. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!