Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is tapasztalt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalt már hasonló féltékenységet?

Figyelt kérdés
rövid ideje vagyunk együtt a párommal,de sok időt töltünk együtt ,tötrődik velem,volt előttem egy hosszú kapcsolata,olyan sok idő nem telt el,de azt mondta nem jött volna velem össze ha nem lenne túl rajta,bár én kb sztem pont ezért érzem,azthogy kb arra vagyok féltékeny,hogy létezik és szerette,máskor soha nem vol ilyen,A másik,hogy még követi közösségi felületen,elvileg az összes többi exét is,mert tudni szeretné,hogy alakul az életük,páldának hozta fel,hogy az egyik régi exe már az összeköltözést tervezi az párjával

2023. márc. 17. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem egy normális kapcsolatban nincs helye féltékenységnek. A szr kapcsoaltaimban mindig az voltam, most két éve vagyok a jelenlegi párommal, de egyszer nem voltam féltékeny, mert nem adott rá semmi okot.
2023. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha ez az ok ,hogy követi az exeit? aggódnom kéne,ha ettől függetlenül minden rendben van?
2023. márc. 17. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Attól hogy követi nincs semmi. Néha én is rákeresek mi van velük de ennyi.
2023. márc. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Ez sok mindentől függ. Ha nem beszel velük, nem nézegeti őket rendszeresen, akkor nem gaz, ezen ne akadj fenn.

Ha biztos vagy benne, hogy lezárta a kapcsolatait, akkor nincs okod aggódni. Ha viszont nem vagy benne biztos, annak lehet, hogy oka van…

2023. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
A negatív megérzéseknek általában oka van.Légy óvatos szerintem!...
2023. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak követi az exeit az oké, ha beszél velük, vannak közös programok, közös dolgok, akkor csomagold a cuccait és menjen amerre lát. Ha valaki az exeivel rendszeresen kapcsolatot tart az egy beteg ember.
2023. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!