Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék tovább lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék tovább lépni?

Figyelt kérdés
Egy fiúval szeretői viszonyban voltunk kb. 1 évig, s aztán kilépett az életemből. Sajnos rájöttem, hogy eközben a mindenemmé vált. Egyszerűen nem tudok létezni nélküle. Mit tennétek a helyemben?

2023. ápr. 2. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Élni os valahova és elmondod neki mit érzel. Ez a baj az alaklmikkalmlatod, hogy megesik hogy a másik fel többet akar.
2023. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Élni tovább az életed, egy idő után semleges lesz.
2023. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz olyan problémát vázolni, amit az idő nem tud megoldani - vagy így, vagy úgy.
2023. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3

Van hogy valaki sehogyan sem tud "megszabadulni" egy szerelemtől, még akkor se ha évekig nem is hall róla. Bar ez talan inkabb a plátoiakra igaz, illetve nálam a plátoival egyetlen egyszer lefeküdtem, aztan az idő nem feledtetett semmit.


Kérdező, muszaj tovabblépned. Gondolj arra ha ő lenne az Igazi, akkor nem lépett volna le, akkor rendesen összejöttetek volna. Igy nagy esellyel nem is volt beléd szerelmes, csak vonzodott hozzád. Barmennyire is fáj, ez az igazság. Fogd föl szép emléknek, tapasztalatnak, es lépj tovább.

A masik meg hogy mindennek oka van, es neha jobb nem negkapni amire vágysz. Gondolj bele, 1 evig volt csak a szeretőd. Miert csak az volt? Van valakije? Vagy nem akart komolyat? De kb mindegy is, egyik sem alkalmas komoly kapcsolatra.

2023. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor a haláloddal oldódik meg. Az idő megoldja. Ahogy írtam, vagy így, vagy úgy. :) Oké, én kívülálló vagyok, fogalmam sincs a nagybetűs szerelemről, de számomra Yeti kategória. Nem hiszek benne.
2023. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kell keresni mást aki elvonja a figyelmed! Nekem lassan 2 éve lett vége egy igen nagy szerelemnek, és közben majdnem lett más, és addig tudta is felejtetni az ext, sajnos mivel nem lett több, így most megint a régire gondolok sokat.
2023. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!