Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bevalljam mit érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bevalljam mit érzek iránta ?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akinek szerintem én is bejövő de fél lépni.


De ennek a furcsasága hogy én is tartok beismerni amit érzek iránta, mert benne van a pakliban az elutasítás is. Meg tudjátok nagyon kellemetlen szituációba kerülnék ha beismerném neki a dolgot.


Vajon mit tegyek ?



2023. ápr. 4. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Én egy kukkot nem szólnék, nem is tetszene, hogy fél lépni, HA az a valós ok. Mert nem biztos, lehet azért nem kezdeményez, mert igazából nem vagy az esete, vagy tetszel neki, de mivel látja, hogy te túlságosan is oda vagy érte és ő csak lazább kapcsolatban gondolkodik ezért nem lép, valamint olyan rafinált, hogy megvárja, míg te ajánlkozol fel az ezüst tálcán, aztán amikor megun (egyszeri, vagy többszörialkalom után), akkor szépen lepattint.
2023. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy félelem miatt nem lép?
2023. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Ja,lehet párja van, egyáltalán nem biztos, hogy nem mer.

Bár ha az a valós ok neked nem lehangoló, hogy neked kell kezdeményezni, mert nincsenek golyói? Miféle férfi, az, aki be van tojva, neked mi tetszik rajta?

2023. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Miféle nő az aki állandóan elvárja, hogy mindent a férfi csináljon ?


Nincsen személyisége ? Vagy mi ez hogy mindent a férfinak kell megtennie egy nőért ? Kinőhetne már ebből a magyar nők többsége!


Én nőként nem várom, hogy a számba repüljön a sült galamb!

2023. ápr. 4. 09:56
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Akkor minek kérdezel itt?

Nem az a baj, hogy te kezdeményezzel, azzal nincs, de azzal igen, hogy tutyimutyi, csalódott fiú, vagy barátnője van, esetleg játszmázik.

Neked az nem elég, hogy küldöd a jeleket, hogy tetszik? Mit kell itt kifejezni szóban amikor már leesett neki rég? :D

Annak oka van, hogy nem lép és az egyik opció rosszabb, mint a másik.

De nyugodtan mondjad neki, hogy nagyon bírlak, szimpatikus vagy, tetszel gyerünk kávéra. Majd meglatod, hogy megszívod.Vagy így vagy úgy.

2023. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktatok beszélgetni? Vagy csak látásból ismered?
2023. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
4akkor várjál csak tovább . Én nőként biztos nem ajánlom fel magamnak egy pasasnak sem. Ha kellek neki lép,ha nem meg így jártunk...
2023. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

#4:


Dehogynem, van személyisége, mindenkinek van, miért írsz hülyeségeket?


"Én nőként nem várom, hogy a számba repüljön a sült galamb!"


Akkor miért tettél fel kérdést, miért nem tetted meg az első lépést? Egyébként, akkor ezt a mondatot úgy kell értelmezni, hogy ő férfiként várja a sült galambot? :D

2023. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy gondolom, hogy akkor érdemes lépni felé, ha látod, hogy bejössz neki, de félénk.
2023. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Szóval lépj felé, mert látszik, hogy neked nagyon kell a pasi :)

Ne várj rá, lehet addig más valaki elviszi helyetted. :D

2023. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!