Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet a “haveromnak”?

Figyelt kérdés

Legyek teljesen őszinte, és mondjam el neki, hogy még soha nem éreztem ilyet senki iránt, hogy teljesen elvarázsol mindennel amit csinál, hogy mennyire vonz, mint férfi és mennyire különleges embernek tartom és a lehető legjobbakat kívánom neki(nagy esély van rá, hogy ez esetben el is sírnám magam.) Vagy csak ridegen mondjam meg, hogy többet érzek, mint haverság?


Az fix, hogy neki is vannak érzései irántam, de nem tudom milyen mértékűek. Azt tudom, hogy fontos vagyok neki mint ember és tudom, hogy szexuálisan nagyon vonzónak tart, de félek, hogy azért a szerelemtől messze vannak az érzései…Ti mit tennétek, mondanátok mindent ami szívből jön, és őszinte, vagy visszafogottan , kimérten közölnétek a dolgot?



2023. ápr. 11. 01:12
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Nagyon érzelmes ember vagyok, és tényleg senkit nem szerettem és tiszteltem még ennyire…ezt így erős lenne a tudtára adni?
2023. ápr. 11. 01:13
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Sokat ittal ?
2023. ápr. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
27%
Most akkor ez ilyen meleg kérdés?
2023. ápr. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
24%

Fiú vagy vagy lány? Ha fiú akkor inkább lépj le, mert ettől ő fog vilagga menni, es még rémálmai is lesznek...

Ha lany akkor meg... Akkor is ijesztő ha ezt igy rázúditod. Én mondjuk ilyen esetben sose sz.roztam, erősen jeleztem, pl amikor csak tudtam megérintettem, közel voltam hozzá, sokat néztem.

2023. ápr. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Oda van írva, fiú-lány barátságról van szó.

Szerintem mond el neki, de olyan finoman tálald a dolgot. Nem tudom milyen ez a baráti kapcsolat, de legyetek kettesben valamelyikőtöknél és akkor mond el őszintén hogy te egy ideje többet érzel és szeretnéd tudni ő hogy áll ehhez.

2023. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szimplán feldobnám, hogy mi lenne ha több lenne mint barátság? A reakciójából mrg el tudod dönteni hogy mennyire van benne.
2023. ápr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
18%

Ha ki akarod nyírni a vonzalmat, akkor az ölébe ugrasz….! Ha ki szeretnéd deríteni, hogy ő benne van-e potenciál, akkor csábítsd szépen finoman, nőiesen! Eközben mérd is, hogy alkalmas-e, nehogy csak szexre használjon.

Direktbe nekirontani egy férfinak….elég szánalmas és visszatetsző….nem ettől fog beléd szeretni.

2023. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg ez a “csábítsuk el szépen finoman” című játszmázás a szánalmas és visszatetsző. Nincsen azzal semmi gond, ha egy nő megmondja egy férfinak, hogy tetszik neki, többet érez iránta. Nyilván ne úgy, ahogy az első bekezdésben írta a kérdező, az elsőre elég… sokkoló lehet, de normálisan elmondani, hogy figyi ez és ez van, nem ördögtől való és normális férfi nem is fogja szánalmasnak tartani.
2023. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs semmi szánalmas abban havalaki fel meri vállalni az érzéseit. Sőt én bátornak tartom. Nekem pl. imponálna ha valaki azt mondaná, hogy még nem érzett ilyet és én vagyok neki A Nő. De fura vagyok ilyen téren, tehát igazatok van, visszafogott leszek nehogy megijesszem
2023. ápr. 11. 09:35
 10/40 A kérdező kommentje:
Egyébként 7-es. Szexuálisan már bőven “elcsábítottam.”
2023. ápr. 11. 09:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!