Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az exemmel kb 2 évig semmi kontaktom nem volt, de aztán újra összesodort az élet (egyetemisták vagyunk) és feltört bennem újra egy nagyon erős fellángolás felé és ez már lassan fél éve tart. Alapból nem tudtam nagyon elengedni őt, mert nagyon különleges személyisége van és nagyon csúnyán lett vége a kapcsolatunknak. (De csak fél évig voltunk együtt.) Ő utána akart velem beszélni/lezárni a dolgot, de én nagyon hamar összejöttem a mostani barátnőmmel, illetve haragudtam az exemre, ezért elutasítottam, hogy beszéljünk.

De most hogy többet vagyunk együtt, gondolom ő is megérezte, hogy vannak felé érzéseim, mert (főleg ha kicsit iszunk is), nehezen titkolom, sokszor megérintjük egymást, keresem a társaságát, minden szavára figyelek, néha flörtölünk is stb.

Egyik nap elég ridegen arra kért, hogy beszéljünk, mert tudja, hogy barátnőm van és én már lezártam őt, de benne maradtak tisztázatlan lezáratlan dolgok és könnyebben elrendezné magában ha beszélnénk.

Ti beszélnétek vele, ha kapcsolatban lennétek? Szerintetek lezárni akarja köztünk, vagy pomt hogy a beszélgetés csak egy katalizátor lenne mindkettőnknek?

23/f



2023. ápr. 16. 09:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Ami fontos, hogy bár annyira nem vagyok szerelmes a barátnőmbe, de nagyon jól működünk együtt, nagyon sok hülyeségem elnezi és nem hiszem, hogy ilyen kiegyensúlyozott lehetne bárki mással
2023. ápr. 16. 09:41
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Én többet nem beszélnék egyáltalán az exxel. Semmi értelme.
2023. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Válassz, hogy ő a fontosabb, vagy a barátnőd.


Felesleges a múltról elmélkedni szerintem.


Hagynád, hogy az exed bekavarjon?

2023. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Mégha vki másról lenne szó. Vele biztos nem.
2023. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
szopoládé kispajtás, ezt elqrtad, vagyis már más qrja.
2023. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

A kisértő azért jön, hogy lopjon, öljön, pusztítson. Rajtad áll, hogy ezt meg is tudja tenni.



ui: majd egy évtizedes kapcsolatnál,ha lenne egy súlyos titok a multatokban, ami komolyabb zárást, vagy jogi egyéb dolgot von maga után, és azt akarná átbeszélni az exed-akkor azt mondanám, hogy természetesen menj, és zárd le, oldjátok meg az elintézni valókat stb. ehhez nincs köze a jelenleg életedben lévő személynek. Ez a te dolgod, neked kell az exel együtt rendezni.


De így amit itt írtál-az egy szimpla kisértés, amivel a jelenlegi kapcsolatod, és annak teljes személyét elveszíted, ha nem állsz meg. Mert pont azért érkezett az életedbe, ez a feladata láthatatlanul.


Vigyázz, nagyon sokat veszthetsz...

2023. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
*majd egy évtizedes exkapcsolatnál
2023. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Az illetőnek nincsenek feléd érzései, szerepet játszott előtted-arra szolgált az alkohol számára mint eszköz. Ezt jó ha tudod. Tehát még jobban megerősítem az előző két írásomat (6+7-ben) nálad.
2023. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát mondjuk ha mérgedben arra nem voltál képes hogy normálisan szakíts, akkor lehet hogy megtehetnéd hogy beszélsz vele. Mert így pont hogy te tartod őt talonban. Kell a barátnőd, mert elnéző, az exed meg talonban, gáz. Beszéld meg vele normálisan hogy mi volt a bajod, akkor ő keres mást, te meg ott leszel csak a barátnőddel, aztán majd kiderül így is elég e neked az a langyi kapcsolat.
2023. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
48%
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Mindazonáltal miután a mostani barátnőd felé is csak lepkefingnyi érzelmeket táplálsz, semmit sem veszítesz, ha tisztázzátok ezt a dolgot az exeddel.
2023. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!