Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret de nem szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Szeret de nem szerelmes belém mégis kapcsolatban van velem. Ezt hogy értelmezzem?

Figyelt kérdés
A lány akivel már öt hete randizok azt mondta nekem mikor megkérdeztem, hogy akkor lenne e a barátnőm, egyrészt visszakérdezett, hogy legyek másrészt meg hogy nem szerelmes de nagyon szeret velem lenni és szerinte olyan mintha mi egymásnak lennénk teremtve és hogy akarja velem ezt az egészet. Azt is mondta, hogy nehezen tudja kimondani azt hogy együtt vagyunk mert korábban volt rossz tapasztalata, de már a kezdetektől fogva úgy kezel minket, mintha egy pár lennénk. Ha együtt vagyunk sokszor kezdeményez intimitást, ölelést, csókot, kézfogást. Ő 27 én 25 ami mondjuk valahol aggaszt de a korából kiindulva remélem tudja mit akar. Azt is mondta, hogy utoljára középiskolában volt szerelmes és az előző kapcsolatában ami hat évig tartott sem volt szerelmes csak szerette a másikat, amit mondjuk nehezen tudok elhinni. Vidékről származom és májusban tervezzük, hogy elmegyünk a szülővárosomba megnézni a környéket és rákérdezett, hogy bemutatom e a szüleimnek amitől teljesen izgalomba jött. Mondjuk magától eddig csak egyszer hívott fel és mondta azt is, hogy neki a heti kettő tali elég mert ha több lenne megunnánk egymást. Ha nem írok neki szokott keresni. A testiség is jó, legtöbbször van szex de nem minden alkalommal. Elég vegyes jelek ezek amiket nem tudok értelmezni. Szerintetek ebből lehet normális, komoly kapcsolat?

2023. ápr. 17. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Te most a Gyakori nélkül nem tudsz élni, vagy mi?

Már írtam, hogy mi a szitu, hogy mit tegyél.


Ha szerelmes vagy belé, de ő nem az, akkor szakíts, mert nem lesz az beléd soha. Ha nem vagy az, akkor döntsd el, hogy jó-e szerelem nélkül vagy szakíts és adj esélyt magadnak szerelemre más lánnyal.

2023. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből akkor lehet normális kapcsolat, ha neked megfelelő ez a langyos hozzáállás, hogy nincs szerelem, hogy elég heti két találkozás. Ugyanakkor 5 hét még nagyon rövid idő, várnék még, mi sül ki belőle.
2023. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2x már legalább kiírtad ugyan ezt:D
2023. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hétvégén meg a lány telójába nézett bele, s arról írt ki hármat is.

Egy ilyen tesze-tosza csávót...

2023. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!