Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha eleinte szeretett, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eleinte szeretett, akkor most már miért nem?

Figyelt kérdés

Engem a párkapcsolatom nem boldoggá tesz, hanem lehangolttá.

A barátommal a párkapcsolatunk nagyon jól indult, állandóan dicsért, mindig kimozdultunk valahová. Mára ezek az idők elmúltak.

Régen olyan szép voltam, mikor mosolyogtam, mára meg a képeken se kellene mosolyognom, mert neki nem tetszik.

Ne viseljek napszemüveget, mert idegesíti , ha viselem, egyszer azt mondta kivágja az ablakon, ha még egyszer felveszem.

Ha főzök is azt mondja nem tudok főzni, meg hogy csak egy félé kaját tudok, ami nem igaz. Egyszer azzal is viccelődött, hogy nem kellene annyit ennem, mert kövér vagyok, holott ez sem igaz.

Mindig más nőket nézeget mellettem is, akik szexis képeket raknak ki magukról, de ha én ilyen női dolgokról olvasok pl. divat, akkor milyen hülye vagyok már, hogy ilyeneket nézegetek. sosem dicsér meg már akkor sem, ha csinosan kiöltözöm.

Már nem egyszer viccelődött azzal is, hogy majd helyettem keres más nőt, de mikor látja, hogy ezen megsértődöm, akkor mondja, hogy velem viccelni sem lehet, és hogy ő sose hagyna ott, és nagyon szeret.

Volt mikor náluk voltam, és akkor elkezdett lökdösni, mikor nem csináltam azt, amit mondott. Előfordult az is, hogy a mosdóban voltam, és csak úgy rám nyitott, hogy mit csinálok.

Telefont is kiszokta kapni a kezemből, és sokszor erővel lefog, hogy ne menjek el mellőle. Volt már úgy megbeszéltük hogy találkozunk, aztán az utolsó időpontban lemondta. De mindezek ellenére mégis mindig elmondja, hogy szeret, és örüljek, hogy velem van, mert más férfitól még annyit se kapnék, mint ő tőle.

Egy héten 3 alkalommal találkozunk, még nem élünk együtt egy házban.


2023. ápr. 21. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán eleinte sem szeretett. Ez a kapcsolat romboló, szakíts vele azonnal!
2023. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Régebben is ugyanigy szeretett, csak tudta ha valamit akar töled akkor széditenie kell téged. Ugy gondolja már megnevelt annyira, hogy akkor is a pincsi kutyája maradsz ha belédrug. És ö olyan, hogy ez nagy élvezetet okoz neki. Nagyobbat mint amit bármi más modon te nyujtani tudsz neki. Persze, még azért néha el kell mondania, hogy szeret, stb. de az élvezet áldozatokkal jár.
2023. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Előfordult már hogy szakítani akartam, akkor állandóan hívogatott, és mondta hogy mennyire nagyon szeret.
2023. ápr. 21. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
3 Már keresi az utódodat.
2023. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább soha ne is éljetek együtt. Annyi normális férfi van, miért kell ilyenekkel leállni? Ott kell hagyni a fenébe, keressen mást
2023. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3. És neked elég volt ennyi, hogy visszasomfordálj hozzá? Nem vagy normális! Vagy fogadd el, mert neked egy ilyen ficko kell (ami normális ésszel felfoghatatlan!) és ne panaszkodj, vagy menekülj ebböl a kapcsolatbol mielött teljesen rámész!
2023. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne annyi eszed, már elhagytad volna. Tök nyolc hányszor hív és hogyan zaklat. Tiltás gomb is van a világon.

Ezért azt feltételezem vagy nincs elég eszed, vagy pedig neked kifejezetten az ilyen bánásmód tetszik. Ebben az esetben meg ne itt nyígj és siránkozz. Te választottad, viseld is el.

2023. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem szeretett téged soha és nem is fog soha! Bármit tehetsz.

Reménykedj, hogy lesz utódod hamarosan és végre kidob téged, megszabadulsz tőle.

2023. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

B*szd meg, most azonnal megírod neki, hogy VÉGE, ne is keressen!


Komolyan ne legyél már ennyire életképtelen!

2023. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyu, az típusu pasinál mindig egy lépéssel előtte kell kárnod. Nem szabad, hogy ő irányítson. Ha jó vele a szex, akkor használd. Ha az sem működik akkor meg hagyd ott. Az ilyen típusu emberrel szemben máshogy nem lehet viselkedni. Összeköltözést meg még véletlenül se. Anyagiakra is figyelj. Néha te is hints el egy kis love bombig-ot, de hagyd hogy kiismerjen. És ha már meguntad, akkor ha érzed hogy valami nem stimmt, nem jó már a szex sem, akkor dobd. Nálad legyen a labda.

Elég toxikus. De ne érezf magaf szarul, nem érdemel más bánásmódot az ilyen. Ha full szerelmes vagy de bármilyen nehéz is, azonnal hagyd ott. Ha pedig a kémia van csak , az emíg éled használd. Ő ugyamezt teszi veled

2023. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!