Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés a féltékenység a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a féltékenység a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz.
2023. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Pont ugyanolyan mindenkinek szerintem
2023. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
A pasiknál inkább csak egot sért, hogy más is használja a nőjét, a nőknél meg érzelmi kétségbeesés hogy lehet el is hagyja lelép a másik, elvesziti akit szeret.
2023. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

A pasiknak olyasmi lehet hogy nem vagy elég az ágyban kisapám, van nálad jobb. A ferfiasságukban lennének sérte. Ők meg nagyon önérzetesek.

Nőknék meg pánik hogy szerelem kanyarban sincs már.

2023. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerencsére nem tudom, mert ahhoz szerelmesnek kellene lenni előbb. Ahány ember, annyi féle megélése lehet a dolognak, szóval ez terjedhet a teljesen romantikus lányregényes élménytől egészen az "enyém vagy!!!" kisajátításig.
2023. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

3/5

+1!

2023. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz! Olyankor agyalok és olyan dolgokat is beképzelek ami nincs nincs. Utólag rájövök hogy hülye voltam. :-)

De addig kell örülni amíg féltékeny a pasi mert ha nem akkor szerintem már régen rossz..

2023. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint a nőknek!
2023. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Indulat, düh,agresszió, sovargas,szomorusag,szorongas,

félelem, keserűség, vesztes érzés..

2023. ápr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pici féltékenység belefér, még jó is sztm, de túlzásba vinni nem jó egyiknek se. Persze mi a túlzàs??? Talán amit a partner már annak gondol...(nagyon sokáig féltékeny voltam aztán egy centi tökéletesen helyrehozott;-)
2023. ápr. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!