Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szokatlan kapcsolat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokatlan kapcsolat, de tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 éves srác vagyok. 4 éve vagyok együtt az idősebb férfi párommal (Ő 54). A megismerkedésünk is érdekes volt, hirtelen történt minden.. Az elején is néha voltak fura dolgai, más pasik hívták és írtak neki. Mikor még nem laktunk együtt, hétvégente találkoztunk csak és bele néztem telefonjába, mert ott is érdekesen viselkedett néha.. Voltak üzenetek. Egy éve összeköltöztünk, persze mindig vannak üzenetek, de nem vettem észre hogy találkozgatna is.. Fél éve nem volt köztünk szex sem, csak néha kis játék a zuhany alatt.. Bunkózik és ha felhozom a megcsalás dolgot, elég ideges. Egyszerűen nem tudom mit tegyek, kikészülök idegileg.. Persze mondja, hogy szeret, vagyis imád, hogy pontosabb legyek..de mégis fura az egész nekem.

2023. ápr. 25. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Minek ilyen vén asszony neked fiatal férfiú létedre? Hagyd el majd könyörögni fof hogy dugd meg 2 hét múlva!!
2023. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem Nő, hanem Férfi! Nem hiszem, hogy könyörögne.. Nagyon szeretem, csak nem értem miért ilyen velem.
2023. ápr. 25. 16:05
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
A rohadék. Akkor apa komplexusos vagy.. sajnos van akinek egy fiatal nő akkora egót add , hogy utána megint jó pasinak érzi magát és mindenkit megrak..
2023. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs apa komplexusom, meleg vagyok.. Szimplán, csak beleszerettem.
2023. ápr. 25. 16:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as, te képtelen vagy felfogni, hogy itt két férfi kapcsolatáról van szó.
2023. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5. Értelmező olvasásom most picit rozsdás lett.. xddd
2023. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fél éve nincs szex??

Az mindent elárul..

Sajna engedd el...

2023. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Engedd el, szerintem is eljár máshová.



Az ő részéről nem volt szex? Sajnos a megcsalás nem egy hiba, hanem egy igenis józan döntés. Engedd el, jobbat érdekelsz! :)

2023. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám megbeszélni aztán ha nem szakítanék.
2023. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9. Minek megbeszélni, ha valószínű csalja mással?


Ezt nem igazán kellene megbocsátani, eljátszotta a bizalmat ami a kapcsolat alappillére!

2023. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!