Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat utáni barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat utáni barátságból lehet újra kapcsolat?

Figyelt kérdés
A történet annyi röviden, hogy együtt voltam valakivel, akit emberileg imádtam, rohadt jó volt a kapcsolat, viszont szerelem nem alakult ki nálam. Ő szakított velem mert akkor nem voltam olyan mentális állapotban hogy jól tudjak működni egy párkapcsolatban, és azt szerette volna hogy egyedül legyek jól, kapcsolat nélkül. Nos azóta eltelt félév, jobban lettem, rengeteget fejlődtem. Ő pedig a legjobb barátom lett. Pár hónapja már heti redszerességgel találkozunk, néha érezteti hogy hiányzom neki, csak nagyon burkoltan. Én is randizgattam, és ő is, de egyikünk sem talál olyat akivel el tudná képzelni. A rendszeres találkozók, és a folyamatos beszélgetések által bennem valami megmozdult irányába. Azt hiszem kezdek beleszeretni. Nem tudom hogy mondhatnám el neki, mert attól rettegek ha megnyílok akkor barátként is elveszítem. Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Járt már valaki így?

2023. máj. 22. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En ha valakitol akarok vmit es eleve összejárunk pl együtt kajálunk vagy zenélünk vagy bármi, simán csak elkezdem hagyni a közelítéseit.

A paei barátokkal mindig az megy hogy nonverbálisan vagy bárhogy is de folyamat próbálkoznak csak en folyamat tartom a 3 lépést. Sok teendőm nincs is csak nem falakat tartani.

De mondjuk én még egy barátzónástól se akartam semmit soha ha nincs barátom akkor se kellenek mint férfi, még ló helyett sem kellenek.

2023. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

*jav

Pasi barátokkal mindig az megy

2023. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem szerelmes lettel hanem egyszerűen csak hiányzik. Ha a kapcsolat alatt nem tudtál beleszeretni, akkor felesleges erőltetni.
2023. máj. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem ő hianyzik hanem csak vki
2023. máj. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon ritkán érzem magam szerelmesnek, igazán egy embernél éreztem ezt, de ő visszautasított még nagyon régen, azóta senki iránt semmit nem tudtam érezni. De most egy sokkal intenzívebb érzést érzek, és magam sem értem hogy hogy történhetett ez. Nem hiányzik a párkapcsolat maga, igazából nem is akarnék ha most nem érezném azt amit. Eddig ő sem hianyzott, mármint találkozgattunk 2 hetente, és a bőven elég volt. Mostanában már hetente, sőt múlthéten találkozó után írta hogy ő másnap is szeretne találkozni, mert olyan jó volt
2023. máj. 22. 07:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy szerelmes belé csak magányos vagy, úgyhogy ne erőltesd, amit nem lehet.
2023. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem próbáld meg!

Én hasonló helyzetben vagyok, csak a másik fél. A férfi, akivel együtt voltam, mentális problémákkal küzd, és azért szakított, mert egyedül akarta megoldani. Ez 2 hónapja történt, azóta barátként tartjuk a kapcsolatot, de én minden nap belehalok a hiányába, vele szeretnék lenni. Szóval én csak bíztatni tudlak...valójában más megoldás úgysincs, mert te szerelmes vagy és ha nem próbálkozol be, akkor sem tudtok CSAK barátok lenni, továbbá akkor bánni is fogod, hogy nem tetted meg.

2023. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Inkább ne tedd.
2023. máj. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!