Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalnád e a párodat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnád e a párodat ha rajta kívülálló okok miatt nem lenne szex?

Figyelt kérdés
Tehát adott mondjuk egy több éves párkapcsolat, amelyben szeretitek egymást. Aztán az egyik fél egyszercsak beteg lesz (pl. rákos). A kezelések miatt nem lenne képes szexelni és nem is akarna mert olyan rosszul van. Te kitartanál mellette, mégha évekig tart ez a kezelés (tehát akár évekig nem lenne szex) vagy megcsalnád csak ezért?

2023. máj. 24. 12:52
A kérdező szavazást indított:
Hűséges maradnék és kitartanék mellette
Megcsalnám a szexért, de mellette lennék, nem szakítanék
Elhagynám
Mellette lennék mert nem akarom cserben hagyni de amúgy ismerkednék mellette kapcsolatért, nem csak szexért
48 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Hűséges vagyok, de mindegy, mi miatt nincs szex, egyszerűen nem vagyok csalós. Nem a páromtól meg a kapcsolatomtól függ, hogy megcsalom-e. Ez olyan, mintha azt mondanám, "akkor nem lopom el mások telefonját a villamoson, ha...". Nem lopok, mert nem vagyok az az ember.
2023. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan van, aki élete szerelmét elhagyná vagy megcsalná emiatt? Évekig nem szexeltem szingliként, a párommal is volt rajtunk kívül álló okok miatt, hogy másfél hónapig nem volt szex, nem rontott semmit a kapcsolaton. Nekem ő kell nem az hogy kielégítsen valaki. Azt megoldom egyedül is. Felcsesz, hogy ez megfordul bárki fejében is.
2023. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez a helyzet nálunk, eszembe se jutna félrelépni vagy elhagyni.
2023. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Hidd el, ha ilyan helyzetbe kerülsz, a dugás az utolsó utáni problémád lesz.
2023. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Ha ilyen dolog áll a háttérben, akkor nem lenne szivem megcsalni, ha 3 ultrabrutál szép nő lógna rajtam, hogy csináljuk már...

Ez nem olyan ok a "nem-szexre", ami mellett félrelépnék. Nem tehet róla. Gondolom ő is boldog lenne, ha teljes vággyal és örömmel szexelhetne..de sajnos nem tud, ami érthető.

2023. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Ehhez mekkora patkánynak kell lenni? Megcsalni, mikor szerencsétlen rákkal küzd? Van ennél lejjebb?
2023. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

A férjemben messze nem a legértékesebb dolog a szex, szóval sem elhagyni, sem megcsalni nem akarnám.

Ha már nagyon nem bírnám, annyiféle vibrátor létezik már, hogy évekig el tudnám szórakoztatni magam.

2023. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

3

Mert te nő vagy.

2023. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Én hűséges maradnék. Pont.

Viszont olyanról már hallottam, hogy a nő lett beteg és a kezelések miatt nem lehetett volna már gyereke. Ő volt aki elengedte a férfit végleg, hogy lehessen új párkapcsolata mással (férfi szeretett volna gyereket). Persze ehhez is nagy lelkierő szükséges mindkét fél részéről. Annak is aki végleg elenged, és annak is akit elengedtek.

De megcsalni a másikat a háta mögött elég nagy gerinctelenség.

2023. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Ő saját maga kért, hogy keresek valakit, csak ne ismerős legyen, és ne tudja mikor csináljuk.

Probléma azóta megoldódott, napi szinten van újra szex, és boldogok vagyunk mind a ketten. Nagyon boldogok.

2023. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!