Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Maradjak a barátja így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a barátja így?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, randizgattunk egy ideig, megvolt a vonzalom, le is feküdtünk sokszor. Ő szerette volna velem komolyabban, többször is utalt rá, viszont akkor én még nem voltam túl az előző nagy szerelmemen, és nem tudtam még úgy kötődni hozzá, illetve kicsit élveztem is hogy egyedül vagyok, befelé fordulok, pedig nagyon jó volt vele. Mire meg tudtam volna szeretni, ő már nem akarta, azt mondta, nem akar senkit most. Azt hiszem kicsit sokkoltam akkor a vallomasommal. Ettől még barátok maradtunk, néha találkozunk, elmegyünk enni, kirándulni, moziba, de semmi több. Nekem viszont néha nagyon fáj, mert azt hiszem, szerelmes vagyok belé, és rettegek, hogy milyen érzés lesz, ha barátnője lesz. Tudom, hogy nagyon elszúrtam, százszor megbántam már, de sajnos ezen már nem lehet utólag változtatni. Nem is akarok ebben az érzésben benne ragadni, szeretném elfelejteni, de mindenkit hozzá hasonlítok, és így nehéz. A másik meg, hogy titkon mindig reménykedem, hogy mégis szeretne valamit, de tudom, butaság. Mit gondoltok, fent lehet így tartani egy barátságot? Ti mit tennétek a helyemben? Nehéz lenne vele megszakitanom a kapcsolatot, tényleg nagyon közeli barát, és olyan kevés igazi barátja van az embernek.

2023. máj. 27. 00:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt valóban jól elszúrtad.

Neked kell tudni, tudsz e így a barátja lenni. Viszont könnyen lehet hogyha lesz vakakije, akkor ő szakitja meg veled a kapcsolatot, elvégre mégiscsak egy ex vagy, azon belül is csak szerető. Vagy ha olyan jó baratok vagytok, akkor veled fogja megosztani a baratnőjevel való örömeit, aggályait, rosszabb esetben az esküvőjére is meghív. Abba meg te fogsz belebolondulni ha addig nem találsz valakit.

De valószínű találsz, aztán vagy letisztul a barátságotok (egyikőtök se akar, erez többet), vagy szépen meg is szűnik, és hiányozni se fog.

2023. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egy hullámhosszon, elcsusztok egymás mellett.


Legközelebb várjon a fiú addig amíg neked megjön a kedvedjobban.


Kissé tipikus téma úgy sejlik túl korán adtad magad oda...akkor mindig ez van.

2023. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp maradjatok barátok, mert egyrészt te még mindig szerelmes vagy belé másrészt ha ő veled maradt, nem küldött el a francba akkor valószínűleg ő is hasonlóan érez csak még bizonytalan egy kicsit veled kapcsolatban. Szóval szerintem beszélgessetek minél többet és ha az derül ki, hogy még mindig szerelmes akkor tudtasd vele valahogy (pl. írj neki egy verset). Egyébként szerintem fiú-lány barátság nincs, szóval előbb-utóbb csak lesz belőle valami, vagy összejöttök vagy nem de akkor nem is maradtok barátok
2023. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1

Erre azért nem alapoznék, mert másokkal is beszél rajtam kívül, akivel volt köztük valami. Úgy látszik, neki ez nem gáz. De azt valóban nem szeretném, hogy velem ossza meg ezeket, nem akarok tudni róla, rosszul esne. Azért is gondolkozok ezen, hogy meddig lehet ezt csinálni… és pont ezért is nehéz ez, hogy borítsak mindent, ezzel együtt a jó dolgokat is, vagy maradjon minden ahogy eddig és a rossz érzések is.


2#

Nem, pont nem adtam magam korán. És én mondtam hogy fejezzük be ezt így, nem akarok sérülni. Szóval én vetettem véget a szexnek, mert többet szerettem volna, ő meg addigra már nem.


3#

Ahh, biztos nem érez úgy, akkor már felhozta volna. De nem is szoktunk ilyenekről beszélni, hogy ki mikor randizik, simán lehet hogy már mással randizgat azóta, csak nem köti az orromra, meg én se beszélek neki az ilyen dolgaimról, fura lenne. És igen én se hiszek a fiú-lány barátságban mert eddig sose jött össze…

2023. máj. 27. 12:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne vele többé barátkozni.
2023. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 NTBS ***** válasza:
70%
Próbálj meg vele őszintén beszélni újra.
2023. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az jó ötlet lenne, nem akarom a maradék buszkesegemet is elveszteni. Ha akarna valamit, már mondta volna, ebben biztos vagyok. És nekem is fura lenne ennyi idő után újra olyan viszonyban lenni. Inkább azon gondolkozom, hogy megszakítsam-e vele a kapcsolatot, vagy túl lehet ezen lendulni. Emiatt mondjuk lehet kene beszélni, de felek hogy azzal elinditok egy lavinát, aztán az megadná a kegyelemdöfést a kettőnk közti jó viszonynak. Nehéz :(
2023. máj. 29. 21:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg leszarni, magaddal foglalkozni?



Hátha elgondolkodik, hogy hiányzik neki a dolog.

2023. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ő nem szeret téged, de te igen, akkor minek barátkoznál vele? Gondolkodj már egy kicsit! Semmi értelme nincs.
2023. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

"Szóval én vetettem véget a szexnek, mert többet szerettem volna, ő meg addigra már nem."

Már lezártad, mit kell ezen mégegyszer lezárni? Minek jártok el enni? Ne keresd és kész és ő sem fog, van neki más.

2023. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!