Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha ennyire rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire rosszul vagyok ettől a helyzettől? Beszélnétek vele? 23/l

Figyelt kérdés

Első szerelem és első férfi az életemben.

Hirtelen indult a kapcsolat, de már ismertük egymást közös baratok által.

Nagyon oda volt értem, részéről még nagyobb fellángolás volt. Azt mondta, hihetetlen neki, hogy ennyire egymásra találtunk és nem hitte volna, hogy még lesz ilyen az életében. A tettei is minden téren ezt bizonyították. Nem vagyok egy “megszokott” személyiség, és pont azokat a tulajdonságaim/hobbijaim emelte ki, amik tényleg ritkák és nem is mindenki tudja értékelni őket, így úgy éreztem valóban különleges vagyok számára. Azt mondta nehéz neki a bizalom/megnyílás, de igyekszik ezt minél hamarabb levetkőzni, mert fontos vagyok neki és meg akar nyílni nekem. Mindketten hasonló múlttal rendelkezünk, és vannak is hasonló mentális gondjaink, emiatt is ritka, hogy bármelyikünket ennyire megértik.

Aztán egyszercsak (2 hó után) mondta, hogy erre ő nem áll készen, úgy érzi neki most nem szabad kapcsolatban lenni, sokat sérült előző kapcsolataiban és megijedt. Ezután össze-vissza lefeküdt mindenféle csajjal, és engem nagyon ellökött, messze került. Majd később lett barátnője is(lassan egy éve együtt vannak), de emellett folyamatosan ad jeleket, és bennem azóta ott a remény. (Pl.: hosszan néz; rám kacsint; ha szomorúnak lát odajön hozzám; odafigyel rám; reagál az instasztoriajimra; részegen rám ír; keresi a társaságom; bulikban sokszor megérint/“követ”, akár úgy is, hogy ott a barátnője. De sosem kaptam választ, hogy miért is lett vége köztünk, pedig kértem, hogy segítsen nekem ezzel, mert nekem nagyon sokat jelentett Ő. Egész nap görcsben a gyomrom, hogy látni fogom a barátnőjével/vagy hogy éppen megint közvetlen lesz vagy ellök, mert ez a kettő váltakozik. Tudja, hogy bennem lezáratlan ez az egész. Annyi kérdés van bennem, szeretném tudni, hogy csak egy voltam a sok közül, vagy neki is sokat jelentek/különleges vagyok a számára és hogy valaha lehet e még köztünk valami. Próbálok távolságot tartani, de nagyon nehéz, mert valahogy mindig visszahúz. Félek, hogyha bevallanám, hogy fontos nekem, megaláznám magam hisz barátnője van és lassan másfél éve, hogy ez az egész történt. De néha úgy érzem segítene, és azért van alapja, hogy nekünk egyszer még kellene beszélnünk



2023. máj. 27. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Engedd el jobban jársz hidd el
2023. máj. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Semmi önbecsülésed nincs? Házhoz mész a pofonért? Semmi különleges nem volt köztetek csak jól játszotta meg magát. Ha olyan különleges lett volna akkor még együtt lennétek.
2023. máj. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Na erre mondjuk, hogy Chad, ha valaki nem értené. Amikor csaja van, előtte is össze-vissza lefekszik egy csomóval, meg még csaj(ok) is szerelmes(ek) belé. Chad. És egyszerre több nőt befoglal érzelmileg/testileg.
2023. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Ez nyilvánvalóan egy erősen poligám hajlamú férfi, azaz hiába köt ki ideigenesen bárkinél, közben egyfolytában mindig más nőknél jár az esze. Az ilyenek általában sosem változnak meg. Úgyhogy bármily furcsán is hangzik, jól jártál azzal, hogy elhagyott, mert ha melletted marad, még ennél is jóval több szenvedést okozott volna.


Én azt javaslom, menj el pszichológushoz, aki segíthet magadban lezárnod és elengedned ezt a kapcsolatot, új lapot kezdened az életedben, amely lehetővé teszi majd, hogy be tudj fogadni valaki mást.

2023. máj. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mitől ijedt meg? Volt valami esemény?


Amúgy az esélyes, hogy ha összejössz valakivel, ő szakítani fog a barátnőjével. A te figyelmedből él jelenleg. Amúgy nem jelentesz neki semmit valószínű, csak kell neki a figyelmed, mert anélkül nem tud fenntartani kapcsolatot sem, kb mintha te lennél a szülője aki feltétel nélkül szereti, így tud kapcsolatban lenni mással, de ha te eltűnsz a színről az élete összeomlik.

2023. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi roncsokat kerülni kell.
2023. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő szívTIPPRÓ csak, a tipráshoz éet, több nő figyelmét akarja, és azt, hogy mind őt sztárolják. Ne szolgáld ki, keress egy normális pasit. Ismerem a fajtáját.
2023. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a jeleket szerintem tudatosan adja és próbál téged melegen tartani b tervnek. Régen nekem is volt egy egyéjszakás kalandom aminél nyilván többet reméltem mint akit kaptam. A csávó lelépett, de amikor beszéltünk mindig ugyanazt a cirógatós dumát tolta, hogy csodálatos este volt de én közben 300 km-re lakok stb. És egy csomószor nem kereste a társaságom, csak épp olyan időközönként jelent meg, hogy ott tartsa bennem a reményt. Kerülni kell az ilyet mert bár tényleg megtévesztően cuki és bársonyos csávónak tűnik, valójában pontosan tudja mit csinál és csak kihasználna.

Ne hagyd hogy az orrodnál fogva vezessen. Nem érdemli meg azt hogy ránézz.

2023. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!