Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor ennek ennyi volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ennek ennyi volt?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel hetek óta beszélünk.Randiztunk már,és le is feküdtünk egymással tegnap.

Haza is kísért.

Reggel írtam neki,és látta,de nem válaszolt.Akkor flegmán írtam még neki,hogy nincs jó reggelt.

Délután jött azzal,hogy át kell gondolnia a dolgokat,mert sokat gondolkozott rajtam és megbántottam őt.

Írtam neki egy “hosszabb,érzelmesebb üzenetet”,nem igazán értékelte.Azt mondta még mindig sokat gondolkozik,hogy folytassuk-e egyáltalán ezt.Kicsit összetörtem belül,mert reménykedtem a folytatásban.Azt mondta,hogy még gondolkozik sokat,mert sokat stresszel miattam.

Van esély a jövőre vagy teljesen veszett ügy?



2023. máj. 27. 22:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

"Azt mondta,hogy még gondolkozik sokat,mert sokat stresszel miattam."


Nem tudjuk milyen a kapcsolatotok előélete és hogy beszélgetettek egymással. Volt-e konfliktus stb..


De egyébként, ha nem nagyon adtál neki okot arra, hogy stresszeljen akkor valószínűleg ennyi volt igen, megkapta amit szeretett volna.

2023. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Voltak kisebb osszezorrenesek,de nem veszes
2023. máj. 27. 23:00
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Úgy látszik, hogy nem sikerült a veled való estéje. Köszönj el tőle. Bár szerintem ő már megtette.
2023. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Igen, lehet csak szexre kellettél és most már nem akarja folytatni. Érdekes időzítés, hogy tegnap lefeküdtetek egymással, ma meg már gondolkodnia kell. Biztos a flegma, majd érzelgős üzeneteid se segítettek, de maradjunk annyiban, hogy ha tényleg érdekelnéd, akkor reggel magától is írt volna, miután felkelt.
2023. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Hány évesek vagytok?
2023. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Noren1989 ***** válasza:
81%
Ez lefőtt, mint a kv.
2023. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mindketten 23
2023. máj. 27. 23:08
 8/26 anonim ***** válasza:
50%

Tegnap volt az első sex?

És utána hirtelen le akar rázni? Nem sikerült jól hogy érzed?

2023. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De jol sikerultxd
2023. máj. 27. 23:11
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Akkor meg miért nem akarhat folytatást? Komolyat kerestetek mindketten?
2023. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!