Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet vallottam, jól tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallottam, jól tettem?

Figyelt kérdés

9 hónapja elváltam.

Megismertem egy kedves nálam 3 évvel idősebb férfit/mindekettőnk a 30-as éveink elején járunk/

Az elején komolynak indult nagyon kedves volt az illető velem teljesen magával ragadott főleg úgy, hogy már általános iskolás korunk óta ismerjük egymást.

Volt férjem megtudta és teljesen ellenem hangolta hazugságokkal. Valamint, hogy én még úgyis vissza megyek hozzá! Ez nem úgy van én lezártam a múltam. Továbbra is foglalkozott velem ez az illető ám hatalmas fordulatot vett már nem akar komolyat csak szexet. /kétszer bele is mentem/De valamiért úgy érzem mégis többet mert mond olyan dolgokat amiből ezt szűröm le.

Szerelmet vallottam neki, mert így is érzem. Jól tettem? Én nem fogom keresni őt. Mostmár tudja a helyzetet már csak rajta áll a dolog. Vagy talán elkellett volna titkolnom az érzelmeim? És tovább szexelni vele?



2023. máj. 29. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most már mindegy, nem?


Különben 90%,hogy több mint szex veled kapcsolatban még csak eszébe se jutott, már csak abból indulj ki, hogy a férjednek elhitte amit mondott, nem bízik benned, ráadásul tudja ő, hogy válás után sérülékeny vagy és ki is használta 2x. Őszintén szólva nem kellett volna lefeküdni se vele nemhogy szerelmet vallani.

2023. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy miért is hallgatta meg a volt férjedet az újdonsült pasid? Egéybként is gonodlhatta hogy válás után, főleg ha a másik félnek már alakuló kapcsoalta van, ellenséges, irigy, rosszindulatú leeht a másik fél. Ha meghallgatta,változott a Hozzád való viszonya, ne sajnáld. Jól tetted hogy őszinte voltál Hozzá, de egyelőre ne keresd. Ha leülepszik Benne ez az egész lehet hogy keresni fog. Ha mégsem, akkor zárd le magadban.

A tanulság pedig hogy legközelebb úgy ismerkedj hogy a férjed ne tudjon róla, esetleg már az elején figyelmeztesd az illetőt arra,hogy számíthat a volt férjed rosszindulatára amit kérsz hogy ne hallgasson meg.

2023. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ledegradált szexre te meg bele is mentél akkor igy jártál.
2023. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak meg akart dugni. Sikerült neki kétszer is. Pont. Ha neked is jó volt és hajlandó vagy rá, csinálhatjátok tovább is. Ha nem zavar, hogy az érzelmeidet nem fogja viszonozni, elvégre elmondta neked, hogy csak szexet akar. Te látsz bele többet, mert szerelmes vagy.
2023. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!